Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi édességet/rágcsálnivaló...

Mennyi édességet/rágcsálnivalót eszel egy nap, egy héten?

Figyelt kérdés

Ide számít a gyümi joghurt, a cukorkák, a keksz, a ropi, minden ilyesmi.

És írd azt is hogy mit.:D


2010. márc. 8. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát napi egy Twix tuti megy :)

joghurt néhanapján, esetleg reggelire

aztán ennyi

2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Néha egy túrórudi,kb havonta egy,és csak akkor eszem édességet,nasit,ha van házi süti.Kedvencem az almás.Abból 2-3 szelet becsúszik.Sokszor hetekig nem eszem ilyeneket.Nem vagyok édesszájú,se nassolós.Szerencsére.
2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsöt minden nap joghurtot két naponta általában, ezen kívül mindenféle nyers zöldséget korlátlan mennyiségben
2010. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel a vonaton 1 tútórudi.Aztán ezen kívül változó.Ha van süti akkor azt eszegetjük,ha nincs a kkor csokt veszek.Általában minden nap.Meg joghurt.Most a görög megy a gyerekeknek,Én ki nem állom.Brrr.Cukorkát ritkán eszünk.Igaz nincs a kérdésben, de gyümölcsöt is eszünk mindennap.Alma, vagy banán.Idény szerinti gyümölcs.
2010. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 1-2 szelet kitkat csoki, fél csomag keksz, 1 csipsz, néhány gumicukor, meg ami akad. Nekem nem árt meg.
2010. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Azt az új görög jogit én se szeretem.


Napi szinten, én:

minimum egy joghurt. (ez a vacsim, néha-néha cukormentes-fahéjas tejberizs van helyette.)

gyümölcs: egy-két alma


Édességet nem szoktam enni, csak nagyon ritkán, kábé két hetente, vagy havonta.

2010. márc. 8. 18:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak mandarint eszek minden nap, édességet nem szoktam.

Persze ha kapok valakitől csokit, azt megeszem :)

2010. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap eszek 1-2-3 csokit ha szelet csokiról van szó. De van, hogy akár 1-1,5 tábla is lecsúszik. Chipset is elég sokszor egyek két, háromnaponta. Cukrot nem szeretem annyira, de azért azt is szoktam enni. Joghurtot néha eszek csak, én IMÁDOM a Görög jughurtot.
2010. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel cini minis (vagy egyéb) gabonapelyhet eszem és naponta egy joghurt is szokott lenni.

Kb. Egy hónapban 1X eszek chipset, kekszfélét vagy csokit (pár darabot).

Minden hétvégén van nálunk sütemény, abból is szoktam enni pár szeletet.

A gyümölcs nem tudom mennyire számít.(Az változó, hogy mikor eszem, igyekszek minden nap, de van, hogy egy héten csak 2-szer eszem.)

2010. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
minden este kakaót!
2010. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!