Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi édességet/rágcsálnivaló...

Mennyi édességet/rágcsálnivalót eszel egy nap, egy héten?

Figyelt kérdés

Ide számít a gyümi joghurt, a cukorkák, a keksz, a ropi, minden ilyesmi.

És írd azt is hogy mit.:D


2010. márc. 8. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Régen lehetett kapni Hit kekszet: dupla keksz között csoki krém. Na annak van itt egy gagyi, no name változata, abból eszem minden nap. Ha nem dolgozom, akkor akár 6-7 szelet is lecsúszik. Már függő vagyok, lassan le kéne állni vele, jön a tavasz...

Cukrot, gyümölcsöt, joghurtot szinte egyáltalán nem eszem. Mondhatni ez a fő energiaforrásom, illetve a munkahelyi kaja.

2010. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

sajnos elég sokat..

általában sütit, mert anyukám mindig süt. néha még kekszet vagy joghurtot.

2010. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap eszek valami nasit. Chipset, popcornt, csokit stb. De legeslegjobban a tejszínes-epres nyalókát szeretem. (Bár, tudom a fogaim...) Joghurtot is szoktam enni de csak natúrt. Gyümölcsöt minden nap eszek, zöldséget is szoktam nyersen enni.
2010. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában gumicukor a fő nasi elemem. Egy 300 grammos simán elfogy pár óra alatt a gép előtt. Van hetente 2-3-szor chips, édesség. Attól függ, milyen napom van, édes vagy sós.

De régen is ettem ropit, tényleg... Be kéne szerezni pár zacskóval:D!

2010. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Úú, régen de szerettem a Hit kekszet.:D


Reggelire én zabkását eszek, de nem sima zabból készítem, hanem ilyen keverékből. Van benne mazsi, meg ilyenek. Néha e helyett is valami cukormentes gyümis joghurtot vagy natúr jogit fagyasztott gyümölccsel.:D

2010. márc. 8. 20:32
 16/18 anonim válasza:
Én nem szoktam se csokit, se chipset enni...mert volt már rá példa, h kiskoromban bezabáltam, aztán olyan rosszul lettem, h csak na...szal elment a kedvem tőle, nem is egészséges, én meg azért szeretek figyelni az egészségemre. inkább eszem gyümölcsöt, joghurtot, szal ilyen "normális kajákat", és kihagyom a "junk food"-ot, mert hosszú távon betesz a szervezetnek.
2010. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Chipset imádom de drága és rajtam egy pohár víz is ****ra meglátszik XD Szóval chipset ált havonta egyet, szilveszterkor 5 csomag na de azt nem egyedül termelem be :D

Csoki, cukor, joghurt: nem eszek minden nap, de azért hetente két tábla csoki be szokott figyelni. Cukorkák: negro és gumicukrok a kedvenceim, negrot általában két csomaggal veszek és kipakolom közösbe, úgy egy hétig szokta kibírni. De! Negro ált havonta 2 csomag fogy, és esszük öten :)

Mi van még? gumicukor addig tart amíg kibontjuk. Ha zugzabálásra veszem, akkor azért marad másnapra, harmadnapra. Attól függ, mi az ebéd. Túróscsusza mellé nem fogy a nasi, de mondjuk ha fősuliba penészedek estig, hazafelé, a kocsiba már nem esik jól a szendvics (addigra megtikkad vagy mi), de egy szelet csoki/pár szem gumicuki igen. Na, utána meg megy a koplalás meg az esti fekvőtámasz :)


Elég kielégítő válasz lett :D

Jah, joghurt az mikor hogy. Hm, gyümölcs az egyetlen, amiből szó szerint rosszullétig zabálom magam. Ha idénye van, a meggy, ribizli, őszi meg ilyenek terror alatt állnak... És minden gyümölcsöt szeretek X,)

2010. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden reggel Negró cukor - túrórudi.

Délutánonként pedig rágó.

Hétvégenként ált. palacsinta.

2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!