Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek, amiket...

Mik azok az ételek, amiket szinte mindenki szeret és nagyon népszerűek, de te utálsz?

Figyelt kérdés

nekem pl. a banán, minden, amiben hús vagy más állatdarabka van, és az olajban vagy zsírban sült dolgok. a gyorséttermek a rémálmaim, még odabenn lenni se tudok egy percig se.

egy barátnőm a mandarint utálja, hogy lehet a mandarint utálni?

szerinted melyik kaja túlértékelt?



2015. aug. 25. 12:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja meg az uborka, pfujj
2015. aug. 25. 12:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a brassói és a rakott krumpli a túlértékelt. Mindenki oda van érte úgy érzem, nekem meg unalmas és fantáziátlan.

Még picit a lecsóval vagyok így, mindenkinek a lecsó a nyári étel, én meg csak megeszem, mert az van, és nem akarom elvenni a kedvét.

2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én utálom az összes sütit és tortát, de annyira, hogy még az esküvői tortánkat sem kóstoltam meg. Magamon kívül nem ismerek ilyen embert, szinte mindenki odavan érte.
2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
2. voltam. még a 3-as válaszolóval pendülök egy húron, mert én sem vagyok oda az édességekért. egyszerűen kirekesztve érzem magam, amikor eljön a sütizős epizód egy összejövetelen, és csak nézek, hogy mit esznek ezen a sok márcos szaron.
2015. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a tejet utálom iszonyatosan gyerekkorom óta. Igaz ez nem étel, de mondhatni alapélelmiszernek számít. A mákos dolgokat is képtelen vagyok megenni és a diós ételeket. A rizst nem ettem még korábban, de azzal mára kibékültem. :)
2015. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a mákot meg a lecsót utalom,de valami elképesztően
2015. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Számomra egy ilyen étel, pontosabban sütemény van, ez pedig a zserbó.

Világéletemben utáltam, ki lehetne vele kergetni a világból, egyszerűen nem értem hogy lehet ilyen borzalmas sütit kitalálni...

Mondanom sem kell, nálunk a családban nagy kedvenc, minden nagyobb ünnepen készül 1-2 tálcányi. :)


(Italok közül pedig szintén egy van: a vörösborra még csak ránézni sem bírok évek óta. Persze ez elsősorban egy fiatalkori, rosszul sikerült görbe estéhez köthető...)

2015. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szeretek semmilyen tenger gyümölcseivel kapcsolatos ételt,a halászlét ki nem állhatom. Általában a pörköltöket sem igazán szeretem,a kolbászt,szalámit,töltött káposztát is kb. 1x egy évben eszek,nagyon kis mennyiségben. A diós ételek sem igazán mennek nálam,bár van egy-kettő kivétel,amiben még megeszem.
2015. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsom, káposzta, gumicukor, tojásleves, natúr joghurt :D
2015. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tősgyökeres szabolcsi lányként utálom a töltött káposztát. A páromnak elkészítem, állítása szerint nagyon finom, de soha nem eszek belőle.
2015. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!