Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi miatt lettem rosszul?

Mi miatt lettem rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ma a szüleimmel mentünk vásárolni a

városba,és még egyéb helyekre,mert ugye

már megvettük a tanszereket,ruhákat,élelmiszereket,

és még néhány dolgot.Na ugye 1 óra körül már éhesek voltunk,

mert nem reggeliztünk és akkor már vettünk hamburgert.

Na és miután megettem rá 1-2 órára óriási nagy hányingerem lett.Akkor voltunk egy áruházba,de azt hitem nem fogom kibírni hogy ne hányjam el ott helyben magam....:S Na egy idő után elmúlt,és mikor már végeztünk a vásárlással,akkor már mentünk a kocsihoz.beszálltam,elindultunk.Na és erre nagyon elkezdett fájni a hasam.......nagyon rossz volt.:C Nemsokára hazaértünk,és rohantam a wc-re.nagyon elkezdett menni a hasam,és ez miatt,hogy fájt a hasam,hányingerem volt a hamburgert okolom.Mivel ma nem ettem mást,így csak a hamburger lehetett.Ti mit tennétek a helyemben?Odamennétek reklamálni?



#ugozf
2015. aug. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
De mi volt az étterem? Mert a nagy gyorsétteremláncok odafigyelnek, mert nem engedhetnek maguknak meg egy botrányt.
2015. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kis büfé szerűség.

Nem egy étteremnek mondható el.

De többet se megyek oda az már biztos...

2015. aug. 27. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy romlott volt (az egyébként se rögtön jön ki rajtad.) Inkább az lehetett a baj, hogy totál éhgyomorra (előző délután/este ettél utoljára) hirtelen benyomtál egy nagy adag zsírban úszó, jó fűszeres vackot, és túlterhelted az emésztőrendszeredet, az meg védekezett a maga módján.:-) Emiatt hiába reklamálnál.
2015. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éhesek voltatok és hirtelen ettél. A baj az volt inkább, hogy sokáig nem ettél. Ha fogyókúrázol akkor meg főleg.
2015. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
Valami romlott volt benne (túl sok evéstől hányingere lehet, de hasmenése nem igazán). Bizonyítani nem nagyon lehet, hacsak rájuk nem küldöd az ÁNTSZt és találnak valami feltűnőt.
2015. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sok zsírtől, amit hirtelen kap az emésztőrendszer, lehet hasmenés is. Szóval szerintem is az volt a baj, hogy hirtelen ettél sokat. Én is jártam már így, tanulni kell belőle. :D
2015. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi legközelebb majd vigyázok.xd
2015. aug. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!