Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A ti gyereketek megeszi a...

A ti gyereketek megeszi a menzás kaját az iskolában/óvodában? Milyen ételeket ettek iskola/óvodakezdés óta?

Figyelt kérdés
Az újfajta étkeztetés miatt kérdezem.
2015. szept. 9. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En azt latom, h megeszik, nem mindet szeretik, ma pl Minestrone leves volt, a gyerekek azt mondtak, h pizzaizu a leves, nem finom.

A teljeskiorlesu kenyerek, zsomlek nem furcsak nekik, csak a par zoldsegkrem ami nem aratott osztatlan oromet.

2015. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Nincs gyerekem, de gimnáziumba járok, és én soha nem ettem menzán, csak óvodában. Én reggelire viszek szendvicset és ebédre is. Aztán otthon fél ötkor ebédelek. :)
2015. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem a só miatt ehetetlen a leves, hanem mert tiszta olaj meg zsír. Ezeket kellet volna lecsökkenteni, nem a szerencsétlen sót. -.- Egyébként van, ami rendben vagy, de van amit meg kell sóznom.
2015. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
32%
Nem mert szart föznek(csak egy diák)
2015. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LaceR válasza:
48%
Azt mondta ma a paradicsomlevesben uborka volt tészta helyett...
2015. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
nem, undi
2015. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

12 évig voltam menzás...sose értettem minek főznek tökfőzeléket, mikro konkrétan a moslék mennyisége erősen közel járt a beérkezett mennyiséghez...kollektív utálatnak örvendő ételeket hiába egészséges, nem értem minek feltenni az étlapra... úgysem eszik meg! Ezt kéne igazából figyelembe venni, mert persze van egy csomó étel, amik a szakács igénytelenségétől csak jobb lett, például a csomós tejbegríz finomabb mint a csomótlan, és a menzán mindig csomós...


A milánói receptje mai napig érdekelne, mert olyat én azóta se ettem sehol,b ár gimnáziumban annyival módosult a recept, hogy telk*rták répával....mintha észrevették volna, hogy van egy finom étel, gyorsan rontsuk el...



Közben persze voltak nagoyn érdekes kreációk, a polgármester látogatása után a makarónihoz indokolatlan rántott csirkeszelet került a tányérra...nyilván egyszeri alkalommal...


a kenyér olykor penészes volt, alaposan meg kellett vizsgálni...


Amit az ember nem szeret azt nem fogja megenni, hacsak nem létkérdés, ez a gyerekre hatványozottan érvényes...nyilván lehet cseszegetni az embert, hogy bezzeg, ha éheznél, dehát ha az ember egyszer nem éhezik, miért ennek olyat aminek a szaga is ijesztő?

2015. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van amit megeszik, van amit nem.

Amire emlékszem, tegnap zellerfőzelék volt az ebéd (ki van függesztve mindig a heti menü), ő azt mondta főzelék amiben sajt volt. 3 éves, nem mindig lehet komolyan venni, amit mond, múlt héten egyik nap szerinte minden étkezésre tejbegrízt kaptak :D

2015. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!