Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 40 dkg vaj,30 dkg szalámi,30...

40 dkg vaj,30 dkg szalámi,30 dkg trappista sajt,4 paradicsom,4 paprika.20 szendvics kijön belőle?

Figyelt kérdés

Nagyobb császárzsemlébe tenném a dolgokat :)


Köszi


2015. szept. 19. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A vaj tuti.

Szalámi nem biztos.

Sajt reszelve ...

paprika karikákban 4-5 darabjával max, meg egy paradicsom karika...

2015. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ha nagyon szűkösen néznének ki a szendók szalámi-fronton, lehet hogy kisütök pár szelet előre panírozott csirkemellet, és akkor biztos jut elég husi mindegyikbe.
2015. szept. 19. 10:48
 3/9 anonim ***** válasza:
A szalámi biztos kevés, paradicsom is, ha két vékony szelet per darabbal számolsz. A sajtból sem tudsz szerintem olyan vékonyat vágni, hogy kijöjjön belőle ennyi.
2015. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor tuti.


És még azt is felcsíkozhatod, akkor több felé osztható egy :) DE abba nem kell vaj se. :) Sajt se szükségszerű, inkább valami szósz, mustár, kecsap, majonéz.

2015. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégiscsak muszáj lesz boltba menni... köszönöm neked is.
2015. szept. 19. 10:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk majonézem van házi itthon, lehet akkor tényleg nem raknék sajtot a csirkésekbe. Megúsznám a boltot, ha lehet :)
2015. szept. 19. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a majonézzel vigyázz, ha kirándulásra vagy utazásra szánod a szendvicseket, mert nagyon gyorsan romlik.
2015. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

simán kijön ennyiből, de tényleg le kell reszelni a sajtot


esetleg főtt tojást tehetsz még bele

2015. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sütöttem még ki 4 szelet rántott csirkemellet, és majonézt is raktam bele, aztán figyeltem, hogy mindenki a csirkés-majonézes szendót egye először :)
2015. szept. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!