Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok mit szoktatok kajálni?...

Lányok mit szoktatok kajálni? Hol? Szoktok járni mekibe? Pasiddal?

Figyelt kérdés
Hétköznap mit eszel? amikor suliban vagy pl

2015. okt. 10. 17:48
 1/8 piriiiii ***** válasza:
77%
Suliban szendvicset, vagy viszek főtt kaját, néha veszek péksüteményt. Nem szoktam járni a Mc'donaldsba, se egyedül, se pasival, se senkivel. Nem szoktam gyorskajáldákban enni, étteremben is ritkán, jobban szeretem a magam készítette ételeket.
2015. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért nem eszel mekibe?
2015. okt. 10. 18:20
 3/8 anonim válasza:
100%

Én is szendvicset szoktam általában a suliban, Szoktam de nagyon ritkán ilyen

2 honaponta 1szer de akkor is vagy a családommal vagy a barátaimmal

2015. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretem a mekis kaját, de ritkán járok, mert tudom hogy mennyire egészségtelen és drága is. ha megyek, akkor a baratommal szoktam. kb 2 havonta, de van hogy ritkábban.

egyetemre járok. enni szoktam itthon indulás előtt. ha egész nap bent vagyok az egyetemen akkor viszek valami kekszet vagy szendvicset vagy veszek pekarut, vagy kis felfujt rizs szeletet. . de ha tehetem otthon eszek rendesen.

mostanában raszoktam a zöldség salàtàkra is, bár joghurtos ontettel szoktam enni, és szoktam bele feta sajtot is rakni. szóval így ugyanúgy kaloria es zsirdus, de legalább haladás, hogy rendszeresen kivanom a zöldségeket. régen inkább éhen haltam volna, mint hogy zöldséget egyek

2015. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Napközben elmegyek étkezdébe, estére meg általában főzünk vmit a barátommal vagy szárazat eszem. Napközbe, ha úgxy alakul, akkor együtt megyünk, de én kb. óránként éhes vagyok, szal általában én többször megyek enni. Mekibe kb. fél évente 1X megyek, nem szeretem ott a kaját, de ha sürgős dolgom van ott a legegyzserűbb megvenni és megenni a kaját
2015. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 piriiiii ***** válasza:
72%
Mert nincs annyi pénzem, hogy ott költsem el. Ráadásul a fél fogamra sem elég az, amit ott kapok annyi pénzért, amiből itthon háromfogásos ebédet készítek. Ja igen, és egészségtelen is. Igyekszem minimálisra csökkenteni az ismeretlen eredetű ételek mennyiségét az életemben. Nekem fontos az egészségem. Bár a Milkát nem vetem meg. :D
2015. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

suliba chipset, csokit meg ilyeneket eszem. Pékárút is szktam vinni.

Mekibe meg mindennap megyek, barátokkal, családdal, stb. Jó husis szenyákat, sült burgonyát szoktam falni.

2015. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem járok mekibe, mert drága és vacak.

Egyetemre általában nem viszek kaját, reggel rendesen megreggelizem (alma, tojás, zöldségek, felvágott, stb), amikor hazaérek, otthon készítek magamnak főtt ételt.

25/L

2015. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!