Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg kell ilyentől félnem?

Tényleg kell ilyentől félnem?

Figyelt kérdés
Múltkor rendeltem a Teo papa pizzériától. De borzalmas volt a pizza kinézete és meg is írtam, hogy nem vagyok vele megelégedve. Felhívott egy férfi, hogy nagyon sajnálja a következő rendelést ők állják. Azt mondta a párom, hogy mikor legközelebb rendelek és kiderül bent, hogy egy elégedetlen ügyfél vagyok akkor belefognak köpni a pizzába és minden más rosszat fognak csinálni
2015. nov. 20. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy köpnek bele, semmi hasznuk nem lenne belőle, bár soha nem jönnél rá, ha mégis így lenne.

De egy elégedetlen ügyfél, azért nem bosszantja fel ennyire őket.

Legjobb, ha rendelsz máshonnét, ha ennyire bizalmatlan vagy, mert úgy sem tudod a fejedből kiverni.

2015. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak beleköpni.

Inkább attól félj, hogy 'elfelejtik', hogy a következő rendelésed ingyen lenne :)

2015. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férjem szakács. Most éppen pizzériában dolgozik.

SOHA, semmilyen körülmények között nem adna ki ilyet a kezéből. Se romlott, se leköpött, se semmilyen kifogásolható ételt. Magát minősítené vele.


Hidd el, van annyi rendelésük, hogy nem követni a szakács, melyik pizza kié lesz, a pultos meg nem fog azzal szarozni, hogy ráírja a blokkra.

2015. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mivel foglalkozol. De ha elrontod a munkád, és odamegy hozzád a vevő és szól hogy javítsd ki a hibát, akkor te pofán köpöd?
2015. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!