Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megenni a kínai...

Hogy lehet megenni a kínai édes-savanyú csirkét? Annyira ocsmány. Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

Én ma ettem először, de egész életemre bánni fogom.

Két kis falatkát ettem belőle, de komolyan mondom, azt hittem, hogy oda fogok hányni az étterem közepére. Szépen megfogtam a kis tálcámat, amikor nem figyelt a kínai (nem akartam megsérteni, hogy otthagyom az egész kaját :D) aztán leraktam oda ahova a használt tányérokat kell és gyorsan eljöttem.

Komolyan, hogy lehet ezt megenni?



2016. jan. 16. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Mi a jó égnek kérted ki ha ennyire finnyás vagy és a külsejétől is elmegy az étvágyad?

Ha valamit gusztustalannak tartok akkor nem veszem meg.


Amúgy szeretem, pedig ritka finnyás vagyok, az oka pedig az, hogy finom.

2016. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy a külsejétől is elment az étvágyam? Nem tudom, hogy írtam ilyet... Pont azért kértem, mert jól nézett ki.
2016. jan. 16. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Az "Annyira ocsmány" mondatodból gondoltam, hogy a kinézetével volt bajod. Bocs.
2016. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zgyzgy ***** válasza:
53%

Én itthon készítem, kínainál soha nem eszem.

Talán ez volt a baj.

2016. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor kínai kajáládban eszünk, 90%-ban mindig ezt kérem. Én imádom, a kedvenc kínai kajám hagymás burgonyával :)
2016. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy nem mindenki ilyen finnyás kis p#csa, mint Te.
2016. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mikor esik le ezen az oldalon az embereknek, hogy az ízlés különbözhet és teljesen értelmetlen, felesleges és hiábavaló vitatkozni rajta...?

Úgy eszem meg, hogy nekem ízlik. A pacalt meg nem enném, ennek ellenére képes vagyok felfogni, hogy másnak meg az ízlik. Ez már csak ilyen.

2016. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem! Az egyik kedvenc kajám! :)
2016. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy hogy lehet megenni? Úgy, mint bármi mást, barátocskám. Attól, hogy te húzod a szádat rá, máshol "természetes" is lehet valami. Amúgy nem eredeti kínai étel, csak szólok.

Gondolom kiakadnál a tengerimalac-sültön, vagy a thai fűszeres, sült tücskön. Én szeretem mindkettőt. :)

2016. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki meg a pacalt vagy a spenótot nem szereti, ránézésre azok még ocsmányabbul néznek ki, mint a kínai kaják.

Sőt, olyan is van aki az étcsokit nem enné meg pedig az nem egy általános "fuj" kaja.

2016. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!