Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Próbálta már valaki KNORR...

Próbálta már valaki KNORR KINAI ÉDES SAVANYÚ MÁRTÁS? Milyen?

Figyelt kérdés

Vacsorára wokozunk : Eddig mindig én csináltam a szószt hozzá, kinai alapanyagokbol : A CBA vásároltam és ott kaptam ajándékba mert 2000ft felett vásároltam : Nem tudom ,hogy használjam vagy inkább maradjak bevált receptnél ..


Köszönöm


2013. ápr. 17. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha az üveges édes savanyú az amiről beszélsz szerintem nyugodtan használd fel.Mi sokat szoktunk olyat csinálni.Persze biztos nem olyan jó mint amit te csinálsz otthon házilag, de szerintem még a finom kategóriás cuccokhoz tartozik.
2013. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem üveges hanem por ilyen..


[link]

2013. ápr. 17. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon finom! Nekem nagyon ízlik! Szerintem próbáld ki! :)
2013. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg elöre a mártást elkésziteni, mert szerintem borzalmas müíze van. Ha nektek sem tetszik, akkor elrontod vele az egész kaját.


Én - egy-két kisérlet után - az ilyen, "ajándékba" kapott porokat kapásból kidobom, mert eddig mindegyik gyakorlatilag ehetetlenül rossz volt.


De mivel nem tudom, nektek milyen az ízlésetek, csak azt tudom javasolni, hogy elöször kóstold meg, és ha nagyon nem teszik, akkor a megszokott mártást késztisd inkább hozzá.

2013. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cukor, glükóz szirup, élesztőkivonat, dextróz, céklapor, aromák.

Nyomokban glutént, tojást és tejet tartalmazhat!


Az összetevök közül ezek azok, amiktöl igencsak rossz izü meg egészségre káros lesz, a többi meg: hagyma, füszerek, ezeket te magad sokkal jobban tudod adagolni hozzá a család izlése szerint.

2013. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz és mű íze van...
2013. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!