Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon jó minőségű még is jó...

Nagyon jó minőségű még is jó árban lévő késeket szeretnék venni. Hol vegyek ilyet? Milyen márkát?

Figyelt kérdés
Amivel lehet felvágottat,kenyeret szeletelni,meg minden olyan kés ami az étkezéshez szükséges
2010. márc. 29. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A márkás kések nagyon drágák. Nekem van évekkel ezelőtt 10 ezerért vett késem, és van 800 Ft.-os, amit a Sparban vettem. Őszintén szólva a Sparost sokkal jobban szeretem.

Szerintem vegyél egy jó fenőkövet (ne azt a gurigás micsodát, hanem követ). Azzal a 800 Ft.-os kés is borotva élesre fenhető pár mozdulattal, legfeljebb sűrűbben kell élezni. Tapasztalatom szerint nem jobb a nagyon drága sem, csak talán tovább tatja az élét, viszont jóval nehezebb.

2010. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mikulás előtt vettem a Lidl-ben 2 db-os kés volt 1000Ft. Elég béna vagyok még, kezdő háziasszony, de avval nagyon könnyű szeletelni.
2010. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Harmoka ***** válasza:
100%
Én esetleg a Fiskars-t ajánlanám, sokféle kést gyártanak és jók is. Időnként a spar vagy másik aruház akciózni is szokta, szerintem közép árfolyam, a minőséghez képest.
2010. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem solingen van, és nagyon jó. Páromtól kaptam karácsonyra. Van egy szakbolt a dkeszi auschenben. Hát, áruk 10 e ft-tól felfelé. Nem olcsóak...


Üdv!

2010. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is Fiskars késeim és ollóim vannak, nagyon meg vagyok velük elégedve, csak ajánlani tudom.Megfizethetőek.

üdv.

2010. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Harmoka ***** válasza:
Tegnapi 11.34-es vagyok az új Sparos ujságban most van megint valamilyen fiskars kés akcióban, esetleg nézd meg megfelel-e.
2010. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!