Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ajanlatok reggelihez? Egeszseg...

Ajanlatok reggelihez? Egeszseges reggeli?

Figyelt kérdés
Par egeszseges reggeli javaslatot szeretnek kerni mert unalmasak a reggeli szokasaim,gyumolcsokbol,zoldsegekbol osszeallitasokat szeretnek kerni,illetve feherjet tartalmazo eteleket,illetve gyorsak legyenek..Edzek ezert szeretnek par otletet
2016. márc. 11. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én mostanában a következőt szoktam. Este kiveszek a fagyasztóból egy marék gyümölcsöt és kiolvasztom egy müzlis tálban (vagy feldarabolok egy kivit, vagy ilyesmi, a lényeg, hogy reggelre ott a gyümölcs).


Ehhez reggel teszek 125 g túrót (kb. ennyit, mivel 250 g egy csomag, annak a felét teszem bele), pár evőkanál tejfölt és egy kis porcukrot. Ezt mind összekeverem, aztán bekanalazom.


Hogy ez a te elveid szerint egészséges-e, azt nem tudom, gyorsnak gyors, fehérje van benne elég sok és gyümölcs is, amit írtál.

2016. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szrpen az otletet,ilyenre gondoltam.Biztos kiprobalom:)
2016. márc. 11. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Készíthetsz különböző turmixokat is, amikben variálhatod a gyümölcsöket, zöldségeket :)
2016. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Saláta / rozsos/magvas zsemle


+ eper/körte/alma + dió/mogyoró/mandula + egy pici méz + kecskesajt/brie/camembert

+ Avokádó+főtt/sült tojás

+ Avokádó+mozzarella+koktélparadicsom

+ Mangó+túró+méz

+ cukkini/uborka + répa + szezámmag

+ avokádókrém

+ padlizsánkrém

+ paprika+feta+olajbogyó

+ marinált gomba+feta

+ paradicsom+mozzarella+bazsalikom+olajbogyó


Műzli, túró vagy joghurt friss gyümölcsökkel, vegyél minden napra egy fajtát és egyél minden nap másmilyet


Esetleg mandulatej, mogyorótej

2016. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MiaMay válasza:

Zabkása: csak zabpehely és tej kell hozzá. Annyi zabpelyhet teszel egy tanyerba amennyit enni szeretnel, felontod annyi tejjel amennyi befedi és a mikróba teszed 3 percre. Utana kiveszed megvarod hogy kihuljon es eheted is.

Smoothie: nagyon konnyu es finom is. Kiserletezhetsz mindenfele gyumolcsel es zoldseggel. Vagy interneten nezhetsz recepteket

Bármilyen tojásos reggeli: rántotta,tükörtojás,omlett ezek mind fehérje dúsak

Saláta: az egyik legegyszerűbb étel


Remélem tudtam segíteni☺

2016. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!