Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 3napja. Lejárt gyümölcs...

3napja. Lejárt gyümölcs joghurtot megehetek?

Figyelt kérdés
Nem leszek rosszul,meghalok.

2016. márc. 15. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kostold meg, ha nem savanyu. Akkor edd
2016. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a szavatossági idők csak megközelítőlegesen vannak megadva. Bontsd fel, ha büdös vagy penészes, nyilván ne edd meg. Ha illatra/kinézetre nincs baja, kóstold meg, ha ízre is oké, edd meg nyugodtan.
2016. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel jó még.

Rosszullét, meghalás: csak nem! :)

2016. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek sokszor jók a lejárat után is egy ideig, nézz rá, szagold meg, kóstold meg...

Elég nehéz meghalni tőle. Én semmilyen simán csak megromlott ételtől nem halnék meg, legrosszabb esetben kihánynám védekezésképp. Egy alig lejárt joghurt azért annyira nem vészes, s úgyis észreveszed, ha rossz...

2016. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy mg nem lejárt joghurttal jártam úgy, hogy nagy boldogan ettem, semmi baja nem volt és az alja tiszta penész volt... úgyhogy javaslom előbb kavard fel rendesen, hogy nincs-e valami baja.
2016. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem még joghurt, kefir, soha nem romlott meg, pedig elég gyakran benn felejtem a hűtőben. Még 1 héttel a szav. idő után is meg szoktam enni, persze megnézem, nem e savanyú, büdös, penészes, stb, de még sosem lett az.
2016. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!