Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap csak gyümölcsöt,...

Newyorkcityy kérdése:

Ha egész nap csak gyümölcsöt, zöldséget, húst, rízst, joghurtot és sajtot eszek, le fogok fogyni? 16/L

Figyelt kérdés
Nem 10-20 kg-t szeretnék leadni, csak 4-5 kg-t! Kb. minden nap edzek.

2013. febr. 14. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

Nem. A rizs, joghurt, sajt fantasztikus tömegnövelő kaják, hiába a hús és a gyümölcs jó, ezzel így összesen hízhatsz.


Ha húst, zöldséget és gyümölcsöt eszel, akkor van biztos esélyed fogyni. A többi ócska 'műkaja', de legalább finomak mint egy édesség..

2013. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
a sajt k*rva zsíros cucc -.- nem tudom, miért hiszik azt, hogy ha fogyni akarnak, akkor egyenek sajtot. rohadtul nem nehéz lemondani róla, ahogy a nasikról sem.
2013. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
A sajt nagyon hizlal! Még ha nem fogyózok is óvatos vagyok vele. A rizzsel is óvatosan kell bánni.
2013. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

"hiába a hús és a gyümölcs jó" Ez annyira volt magyaros mint a svájci bicska.


Szóval, a húsok, zöldségek, gyümölcsök (azért mértékkel) legyenek az alapok, a többivel csak elrontod a dolgot.

2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a rizs helyett egyel regeglire vagy esetleg ebedre teljes kiorlesu kenyeret sok zoldseggel. En pl ebedre egy teljes kiorlesu kenyeret eszem sonkaval meg sok friss zoldseggel vagy neha elozo nap girllezek meg csirkemellet es ezt is felvagom a szendvicsbe, van, hogy fott tojas karikakat rakok bele, tonhalkonzervet osszekeverve aprpra vagott paprikaval es nagyon pici majonezzel, grillezett csirkemell felapritva kukoricaval es nagyon pici majonezzel osszekeverve... Igy nem unom meg ha valtozatos.


A rizst helyetesitheted releszelt nyers karfiollal. Hidd el egy probat meger. Nekem nagyon bejott. Lereszeled apro lyuku reszelon a karfiol fejet ugy, hogy a torzset ne reszeld le. Mikor ez kesz egy picit megsozod (so nelkul nagyon iztelen de, ha birod akkor igy megjobb, barmivel fuszerezheted) es beteszed 2 paercre 800W-on a mikroba. Nem kell hozza viz vagy semmi mas. Igy olyan lesz az allaga majdnem mint a rizsnek. En mar regen ezt eszem. Ma kinai szecsuani szoszos csirke lesz nallunk vacsira. Hazilag keszitjuk jo sok csirkemellbol, kalifoniai paorikabol meg hagymabol es egy uveges szoszbol. En eszem hozza a reszelt karfiolt es a csalad meg eszi kinai tesztaval. :)

Csak egy tipp, hogy mivel helyetesitheted a rizst.

2013. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
En az updattel fogyozok es eszek sajtot is meg joghurtot is.Reggel is este is napkozben is es januar ota fogytam 7 kg...de nem eszek semmi szenhidratot.
2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Előbb-utóbb eljön a sajt és a joghurt hatása, Updétes. Ez olyan dolog, hogy valakik meg csokit is esznek, kenyeret.. és fogynak. Egy darabig. Évekig működhet így, aztán majd később észre is veszitek hogy mennyire nem jó.


De ha updétezel, akkor a gluténnel, szójával teletunkolt termékek hatásaival is találkozni fogsz előbb-utóbb! :)

2013. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az update-es vok.Nem ertem miert karos a joghurt?? Sima natur nem cukrozott.Egyebkent meg nem veszek Norbis kesz kajakat meg semmi update cuccot hanem fozok mindennap husbol es zoldsegbol allo finom etelekt.Szoval en ugy gonodolom ez igy jo es nekem bevalt.
2013. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

akinek van egy kis penze, az megtudja valasztani, hogy mit vegyen... En pl mozzarella sajtot szoktam heba-hoba enni, vagy pulykasonkaty reggelire 1 szelet teljes kiorlesu kenyerrel. Igen, olykor joghurtot is eszek... Nem szabad megvonni minden taplalekot. Amikor csak zoldsegen, huson es gyumolcson eltem, minden bajom volt, most, hogy mindent eszek csak mertekkel, sokkal jobban erzem magam!


Eddig 14 kgot fogytam 1 ev alatt!

2013. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Azért káros a joghurt, mert a bociknak megfelelő, és mi sok szempontból különbözünk a borjaktól.

Más az immunrendszerünk, más a tápanyag szükségletünk, más a hormonrendszerünk. Így a tej/joghurt hormon, fehérje, kalcium, tejcukor tartalma számunkra problémákat okoz. Szükség esetén ezt lehet tovább részletezni, nem tudom mennyire komoly a kérdés, mennyire részletesen éri meg válaszolni rá.

Amíg az Update hús+zöldséges ételeket jelent, addig természetesen nincsen probléma vele.

2013. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!