Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha elviszem a suliba a zabkásá...

Ha elviszem a suliba a zabkását meddig nem romlik meg?

Figyelt kérdés
Eddig mindig gyümölcsöt vagy zöldséget vittem, de az nem laktat és mindig az a vége hogy hazatérve befalom a hűtőt.. Szóval ha zabkását vinnék az kb meddig áll el a táskában? Kb hány órát?

2016. márc. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom vizzel csinalod nem? Mert ha igen akáeddig mert nem romalndó!!
2016. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy tejesen vagy fele vízzel fele tejjel szoktam... egyszer próbáltam csak vízzel és nagyon nem ízlett. :( De akkor ezek szerint vízesen kéne mert különben lemondhatok róla hogy suliban egyem:/
2016. márc. 16. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz egy napig tejesen se, ha nagyon élsz, akkor veszel egy mini textil hűtőtáskát és beledobsz egy jégakkut mellé
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha megcsinálom olyan fél 7kor, olyan 11-12g tuti kibírja? Mert addig elég lenne.
2016. márc. 16. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Néhány óráig kb. minden étel kibírja... Bár a párom már panaszkodott, hogy kánikulában 8 km biciklizés után már nem olyanok az ételek, de nem romlanak meg, persze, csak megváltoznak egy kicsit.
2016. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. :) Akkor holnap azt viszek. 2/3 tej a többi víz, vagy ahogy amjd esik, meg rakok bele almát, remélem finom és laktató lesz.
2016. márc. 16. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakjál bele vagy egy marék olajos magot is. Attól még laktatóbb lesz.
2016. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na elvittem, nagyon finom volt. :3 Nagyon kicsi mennyiségű tejet adtam hozzá , kicsit több vizet, mikor kész lett daraboltam a tetjére almát aztán megszórtam fahéjjal. :D Fél 11kor kezdtem enni, akkor még jó volt, sőt szerintem jobb is így ha áll kicsit főzés után pár órát.
2016. márc. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!