Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ebédeltetek? Miért pont...

Mit ebédeltetek? Miért pont azt? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 tojást sütöttem szalonnával. Azért pont ez, mert erre volt időm.
2016. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mangalica tarja fokhagymával megtűzdelve, egyben sütve. Mellé fejessaláta. Ez volt az utolsó darab a fagyasztóban a régi disznóból:) Isteni volt!
2016. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Úgy alakult, hogy eléggé kilengtem :D Lemerült a konyhai mérlegem eleme, én pedig már úgyis akartam kölest enni, vagy 6-8 éve nem ettem, pedig jó, csak életmódváltás...

(Simán írok egy kisregényt, ha kell...)

Úgyhogy nem tudtam ellenállni a főtt kölesnek, nyers zöldségekkel és szójaszósszal, spenótos rántottával, mandulával, majd mazsolás-mandulás köleskókként ettem, csokiszósszal és mézzel, meggyel :)

Volt kísérleti babapiskóta is, csokisan s egy kis szilvalekvárral. Korábban pedig egy paradicsomos tojástejet ittam, ami leves szerepet tölt be (tárkonyos ecettel és zöldfűszerrel), valamint rengeteg kávét tojástejjel.


S ilyen étkezéseket számoljak ki... Tegnap enyhe túlzással mindössze 6 tojás és egy tojástej volt ebédre és kész, az volt a szép.


Ja, volt 2 sárgaborsófasírt is. Nem nagy szám, de volt, én pedig enni akartam.


Ketogén napok zsinórban: 0. Pedig jó életmód, én szeretem. De néha közbejön valami :D


Finom volt minden, bár megint rá kell jönnöm, hogy pár tojás majdnem az összes szénhidrátos ételt durván veri, sokkal finomabb, egyszerűbb és jobban érzem magam utána.

Azért néha más is kell :)

2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Spenótos fánkot gyömbéres répapürével, mert ez volt itthon a tegnapi maradék.
2016. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köles abonette-et fekete teával. Ezt találtam itthon.
2016. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emmentáli sajtos, rukkolás, aszalt paradicsomos szezámmagos zsemlét. Mert azt csomagoltam reggel. Általában vacsorára eszünk főtt ételt.
2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma csak zsömlét ettem, egyet 12 körül egyet 2-kor, sonkával, sajttal, paprikával. Nem, ez nem rendes ebéd, de suliban voltam és többre nem volt lehetöségem, így vacsora tájban már majd éhen haltam :D Vacsira ettem rendes fött ételt.
2016. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
krumplilevest, mert ahhoz találtam hozzávalót. vacsira meg csináltam szendvicseket (kenyér, tojás, sajt, kolbász, vaj)
2016. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!