Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen különlegesebb éttermet...

Milyen különlegesebb éttermet ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne, ami nem csak simán étterem, hanem mint pl. a Lancelot. Van benne valami különlegesség vagy műsor, ilyesmi...

Lehetőleg ne nagyon egzotikus kajákkal. ;)


2010. ápr. 7. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fatál étterem a Váci utcában. Ugyan műsor nincs (legalábbis én nem tudok róla), de nagyon finom, magyaros kaják vannak, és igan színvonalas, különleges hely, ugyanakkor nem puccos.
2010. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pacaaa ***** válasza:

Wááá a Lancelot nagyon döfii :D


Amúgy én nem szeretem a magyar konyhát szval csak egzotikus csúszik le a torkomon,azon belül a balkán..

De a sok-sok olasz étterem talán anyira nem egzotikus kajákkal rendelkezik mint a Pizza meg a Spagetti.. :D

Akkor viszont ajánlom az olasz PiPPo éttermet.

A nagybácsikámé az egész kóceráj,és ő olasz szval 100% olasz kaja van ott :D

2010. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Fatál tényleg jó, egyszer voltam már. Ez az olasz is szimpi, bár olasz étteremben már sokszor voltam, szóval inkább valami másra vágyom. De egyszer talán. ;)
2010. ápr. 7. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Dzsungel Étterem, szép termei vannak :)
2010. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Momotaro nevezetű hely bár ez japán jellegű szóval nyilván a sushi egzotikus kajának minősül, de vannak ramen levesek azokat érdemes kipróbálni nagyon finomak.
2010. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tortuga étterem erzsébeten isteni a kaja különleges a hely,dzsungel étterem is jó!
2010. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!