Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha martinit iszok, abból...

Ha martinit iszok, abból mennyi és mennyire árt meg? (Nem szertnék részeg lenni, csak holnap van egy barátom szülinapja) A szaga mennyi ideig érződik rajtam 2-3 pohár után?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a szüleidtől félsz, akkor inkább ne igyál.
2016. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire bírod az italt. A Martini nem egy kerítésszaggató, de nagyon jellegzetes a szaga, tehát érződik az emberen. Meg nem fog ártani 3 pohárral, kb olyan mintha meginnál 2 doboz sört.
2016. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig érződik? Ha pl eszek valamit, lefürdök és fogat mosok?
2016. máj. 14. 09:09
 4/7 anonim válasza:

+még 1 rágó sokat dob :)

Csak esetleg, ha mégis többet innál a kelleténél, akkor azon aggódnék, hogy ne vegyék észre rajtad :D

Esetleg egy jó meleg fürdőben fokozódhat a hatása :D

Meg egyébként sem hiszem, hogy feltétlen szagolnának. Eszel, fürdöl, fogat mosol - alapból eltelik egy kis idő, utána meg elmész aludni...


De lehet, hogy ha azt mondod, hogy megkóstoltad, vagy ittál egy keveset, akkor sem problémáznának rajta a szüleid. De te ismered őket

2016. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jó öreg mentol-piaszag kombináció, amikor azt hiszi az ember hogy az elnyomja, de inkább kiemeli. :D

Rengeteg folyadék a kulcs.

2016. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De előtte eszik, jó valószínűséggel iszik (üdítőt) is + fogat mos...
2016. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyen-igyon, úgyse érzik meg. Amikor én ennél többet ittam és azt akartam hogy tuti ne jöjjenek rá, akkor lefeküdtem aludni 1-2 órácskát, azalatt kiment. Addig nem zavartak.

A Martini egyébként gyümölcsös, tehát gyümölcslevekkel lehet elfedni. Ha pl bodzaszörpöt iszol, senki meg nem mondja hogy mit ittál előtte.

2016. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!