Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha megiszok 2 kávét és fél...

Ha megiszok 2 kávét és fél liter energiaitalt, annak mik lesznek a következményei?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem jut eszembe mennyi a halálos adag koffein - azt hiszem 50 pohár fekete kávé, de keress rá ha érdekel - viszont alapból fölösleges pláne az energia ital. Még a kávé csak csak, de én kávét is csak akkor iszom ha nagyon el akarok aludni, de nem kéne.
2016. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi következménye nem lessz, maximum akkor ha hosszútávon csinálod
2016. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De fent tudok maradni ennyi adagtól éjszaka?
2016. máj. 15. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Éjszaka álmosság nélkül fent tudsz maradni kb.
2016. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 deci energiaitaltól is kivan a szívem. Szúr és begyorsul.
2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen felnyomja a pulzusod kegyetlenül, amitől meg el fogsz álmosodni és nem lesz kellemes érzés. ha fáradt vagy, tökmindegy mennyi kávét iszol, agyilag hulla leszel, még jobb esetben alappsan meg is fosat ennyi koffein.
2016. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KLPeter válasza:
100%

Alapvetően minden szervezet más, tehát nem tudjuk megmondani mik lesznek a következményei nálad (ha arra gondolsz, hogy veszélyes-e, hát az nem valószínű).


Ha én ezt megcsinálom őszintén szólva nem érzem a hatását, esetleg egy picit gyorsabban ver a szívem, de kb. ennyi.

2016. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Az enerigaitalokat kezdetben élsportolóknak fejlesztették ki annó, hogy a kellő időben történő maximális energiakifejtést támogassák vele. Tehát ez nem egy élelmiszeripari termék, hanem egyfajta doppingszer. Tehát egy átlag ember napi élelmezésében semmi keresnivalója. Szíved joga a testeddel azt csinálni amit akarsz. Ám rengeteg veszélyt rejt, a folyamatos energiaitalozás. Az érfalak sem igazán értékelik. A legszomorúbb amikor 5 éves gyerekek is úgy isszák mint a vizet. Mielőtt még vita tárgya lenne, rengeteg ilyet láttam. Nagyon sok cukor van benne megfejelve iszonyatos mennyiségű koffeinnel. A taurin is egy vitatott anyag. Erre még kávét inni, hát eszelős ötlet. Ennél már csak az a jobb amikor a tuti öngyilkos koktél isszák a whisky bombát. Az energiaital megemeli a vérnyomást az alkohol viszont ellazítja az ereket tehát lényegében szétsaggatja a mix az ereket. Egy távoli ismim megivott pár ilyet egy este egy partyn. Legközelebb egy szép dobozban láttam és mindenki fekete ruhában állt körülötte. Nem vicc igaz történet. Senki nem hiszi de az energiaital tényleg veszélyes történet.
2016. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Koffeinfüggő leszel és, ha ezután nem iszol meg minimum minden nap ennyit, akkor össze fogsz esni! Persze az élénkítő hatás nélkül! Mert ilyen hatása nem lesz rád a koffeinnek!
2016. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha minden nap akkor karos! 1vagy 4 alaklommal nem lesz bajod belole! :)

De en azon lepodok meg hogy egyik nap haveromeknal a baratom baratnoje a kisfianak csak ugy odaad egy burnt… pf 5eves!!! … ..hat ugy ledobbentem azthittem hanyattvetem magam(de nem szoltam semmit) jo.. Egyszer csak szol gyerek hogy ker meg az anyja nem ad neki de! Addig addig konyorogneki kap megeggyet(hat en nem iszok ennyit).. A durva az hogy ez a gyerek aki ot eves annyira fuggo mar hogy heti kb 3 vagy 6 energiaitalt siman benyom.. Durva nagyon durva! En magam nem iszok ennyit , ja eshozzatennem a srac 10eves battya ugyanigy issza. :( Mi lesz igy beloletek ,ezekbol a kisemberekbol?! Igy gondolkozz , mert engem nagyon elszomorit hogy ezt lattam..

2016. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!