Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az úgy mennyire probléma,...

Az úgy mennyire probléma, hogy én még sosem voltam részeg?

Figyelt kérdés

Kérdezhetném úgy is, hogy mennyire ciki, de utálom ezt a szót a gázzal együtt.

Még inni sem nagyon ittam. Így néha kortyolgatok, de amit eddig ittam életemben, beleférne egy csészébe.

20/f



2016. máj. 22. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem cikibb, ha 20 évesen valaki minden hétvégén négykézláb megy haza. Ha néha eldurvul az este, az belefér, de nem kötelező inni, sem az italt túlzásba vinni. Én pl nem szeretem az alkoholt. Ittam már, meg ittas is voltam, annak is megvolt az oka, de elég is volt belőle annyi.
2016. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez probléma? Örülj neki. Én már voltam az sajnos,és nagyon szégyelltem magam utána.
2016. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat vesztettél, de majd egyszer kipróbálod. Annyit megér.
2016. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonnal kösd be magadnak a pálinkát infúzióra! Még fiatal vagy, van remény, még nem késő!
2016. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha soha életedben nem iszol egy csepp alkoholt sem, az sem probléma. Szerinted miért lenne kötelező sejtmérget bevinned? :)

Nekem tetszik az alkohol és eszembe sincs nem inni néha, mértékkel, de teljesen OK, ha valaki sosem teszi. Azt sem tartom gáznak, ha felespohárból iszom a sört (ketogén diétába nehezen fér máshogy, s akkor még nem meséltem a tokaji aszú fogyasztásáról :D). Úgy csinálom, ahogy nekem tetszik, mégis kinek mi köze lehetne hozzá?

2016. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdező még én sem voltam soha részeg, és büszke vagyok rá kávéznis em kávézok :) :) 23/f
2016. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!