Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túlérett banán, vagy éretlen?

Túlérett banán, vagy éretlen?

Figyelt kérdés
Én az éretlent IMÁDOM!
2010. ápr. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen a jobb SZERINTEM IS..NYAMI xD
2010. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én a túlérett szotykos banánt szeretem:D Plusz előny, hogy még le is akciózzák, sokszor félárra. A normálisat nem bírom megenni,nem tudom miért.
2010. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
éretlen, ha már teljesen sárga a héja (de még nem barna), nem szívesen eszem már meg...
2010. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan éppen csak hogy megvan érve banánt szeretem:P
2010. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "pöttyös" banánt szeretem :D az nem is túlérett, de meg van érve normálisan.lejön a héja is rendesen és banán illata és íze van...

A zöld banánra már nem lehet ezeket mondani...úgy kell letördelni a héját, illata nincs és savanyú is (vagy nem is tudom mi rá a jó szo :D)

2010. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a két véglet. Vagy úgy szeretem, ha zöld a héja (egyesek szerint uborka íze van) vagy, ha már nagyon barna a héja és belül is.
2010. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
éretlen. egyszer a piacon úgy kértem az eladótól, hogy jó kemény banánt kérek, mert azt szeretem... erre nézett rám nagy kerek szemekkel, hogy mivan? aztán leesett, hogy mit mondtam, úgyhogy végülis két röhögés közepette kinyögtem, hogy csak és kizárólag a banánra gondoltam :D
2010. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az éretlent szeretem :D*-*
2010. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az éretlent. az érettet nem is szeretem..
2010. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!