Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy "stree food" mánia?

Mi ez a nagy "stree food" mánia?

Figyelt kérdés
Már minden rendezvényen így "street food" meg úgy "street food" már falu napon is így hirdetik de ugyan az mint 15 éve amikor még nem street foddnak hívták...

2016. máj. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom te hol éltél 15 éve, de felénk még nem nagyon volt akkoriban indiai, mexikói és balkáni gyorskaja minden második sarkon.
2016. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
marketingszlogen
2016. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk évek óta van egy street food néven futó "csehó" . Nem vettem észre, hogy jelentőséget tulajdonítanának neki az emberek, nem is hallottam még, hogy valaki beszélne róla, pedig a város tele van egyetemistákkal, külföldiekkel. Én speciel még egyszer sem mentem be oda az évek alatt, de kíváncsiságból most befogok menni :D
2016. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmi, mindig van valami, ami épp divat. Most épp ez. Pár év múlva, ha az emberek megunják, lesz más.
2016. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 1

Múltkor is nagy "street food-ot" hirdettek az egyik rendezvényen és volt a szokásoss lángos,kürtöskalács,hot dog,hamburger stb...

2016. máj. 30. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

A street food annyit jelent, hogy utcán kapható étel.

Mi olyan felfoghatatlan ebben?

Korábban nem így nevezték, most így nevezik.

Nőjj fel.

2016. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Atya ég! :D
2016. máj. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!