Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan ebédszállító...

Kampócska kérdése:

Ismertek olyan ebédszállító szolgálatot ahol vese betegek részére is szállítanak?

Figyelt kérdés
Édesapám súlyos vese és cukorbeteg. Napi40gramm fehérjét és 160 gramm szénhidrátot fogyaszthat. Sehol nem találok olyan céget akik speciális diétára szakosodtak. Én főzök Neki, de néhány napos távollétem esetére szeretnék ebédet rendelni neki.

#diéta #diabétesz #vesebetegség fehérje szegény étrend
2016. máj. 30. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy ilyen cég létezne, de a Jófalat oldalán minden étel alatt ott a teljes kalóriainformáció (kalória, fehérje, szénhidrát, zsír), így össze tudod válogatni neki a megfelelőt.


Én fogyókúra miatt találtam rájuk és abszolút elégedett vagyok a minőséggel és mennyiséggel is.

2016. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos nem nagyon van olyan étel amit rendelni lehet és megfelel a kritériumoknak.
2016. jún. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!