Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a kratom fogyasztható?

Ez a kratom fogyasztható?

Figyelt kérdés
A végén azt írják, hogy not for human consumption [link] Vagy ha ez nem, akkor melyiket lehet használni?

2016. jún. 25. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem emberi fogyasztásra! - Elég egyértelmű.
2016. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
A kratomot hivatalosan nem akként árulják ami. Azaz nem kábítószerként, hanem mint botanikai mintát. Azért írják oda, mert ezzel védik magukat. Ha fogyasztod, akkor annak ellenére teszed, hogy nem emberi fogyasztásra árulták, ergó a saját felelősséged ha pl. a hatása alatt balesetet okozol, vagy valami bajod lesz.
2016. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor használhatom rekreációs módon?
2016. jún. 25. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Rekreációs módon mi, te ótvar kábszeres...
2016. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj te kis buta..
2016. júl. 13. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Rekreációs célra szerintem nem nagyon lehet használni...:D

Legalábbis az én tapasztalataimból kiindulva

2016. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem rossz fajta elmegy a zöld erezetűek-ből készült gondolom innen a név "green"


Ezek ha jól tudom már kivonatok nyilván már nem kell szenvedni a kifőzéssel a hatalmas levelekkel.


Falytára már nem emlékszem hirtelen azt hiszem Bali lehet mert kimondottan nyugtató euforizálós a green dragon ellentétben a vörös erezetű thai al ami inkább energizálós,stimulálós.


Ezek nem kimondottan kábítószerek hanem a föld anya által létrejött ajándékok.Délkelet-Ázsiában nagyon elterjedt k.b annyira mint nálunk a kávé.


Hogy rekreációs céllal használható e az jó kérdés.

Ne számíts kimondottan intenzív hatásokra mint pl:lsd, pszilocibin vagy mdma és egyéb nincsenek hatalmas felismerések a személyiségeddel kapcsolatban és egyéb világ megrengető nagy ráébredések az élettel kapcsolatban.


Én azt vettem észre ,h többnyire végig a háttérben marad az érzés és egy általános jókedv lesz urrá rajtad teljesen kiűzve az addigi átlagos netán fáradt unott meg csömörlött kedvet.Kis eufóriával párosulva ,de nagyon a háttérben marad nincs kimondott csavarása egy kövérebb jó fajta spangli intenzívebb tud lenni ,de ennek ellenére alkalom adtán nagyon kellemes melengtető ellazult állapotot tud elő idézni.


Nekem a green-ből 8 kisebb dózis míg 12 az intenzívebb élményt nyújtott megfejelve 1 max 2 sörrel igazán intenzív tud lenni ,de nem szabad sok alkoholt ráinni mert nagyon erős rosszullét lehet belőle tapasztaltam.


Amúgy itt ez az oldal elég hasznos infókkal róla: [link]

2017. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%
csak hivatalosan nem lehet, de én mindig a gomoában veszem és nem volt gond eddig :)
2019. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovacs magdolna2 válasza:
Van ismerősöm 10 éve ezen el és semmi baja
2023. máj. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!