Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van aki még szenved a laktózér...

Van aki még szenved a laktózérzékenység miatt? Mi vált be?

Figyelt kérdés

Kb egy éve alakult ki. Kozmetikus által kikevert krémeket használok az arcomra, folyamatosan ápolom, volt arcplasztikám is. Odafigyelek magamra. Ha eszem valamit amiben tehéntej van, bármi akkor kijön az arcomra pici pattanás. Nagyon hiú vagyok és nagyon zavar, akkor is ha csak nagyon közelről látszik.


Naponta-kétnaponta járok étterembe és szinte sehol nincs laktózmentes tej/sajt amivel az étel készül.


Mások ezt hogyan oldják meg?


2016. júl. 24. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem étterembe járok, hanem megcsinálom magamnak laktózmentes cuccokból.
2016. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tudod kikerülni, laktáz tablettát vegyél.
2016. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Diéta.
2016. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, kipróbálom a tablettát.


1, Nem vagyok szakács, nem végeztem szakács tanfolyamot.

2016. júl. 24. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerinted mindenki aki főz otthon szakácstanfolyamot végzett? Mondom ezt úgy, hogy mi is gyakran járunk étterembe. Téged sem az eszedért szeretnek hallod.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha bármilyen allergiám lenne, előtte felhívnám az éttermet, hogy speciális ételt is eltudnak-e készíteni.

2016. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért mert vannak éttermek melyekhez RAGASZKODOM. Miért mondjak le olyan éttermekről amiket szeretek? Erre a problémára kerestem választ. Egy hasznos választ kaptam. Kipróbálom a laktáz tablettát és akkor nem lesz problémáma bőrömmel és ott eszem ahol akarok.
2016. júl. 24. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
...vagy mégis. Nem mindenkin segít a tabletta.
2016. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegán éttermeket kell keresni, vagy más olyan helyeket, ahol főznek tejmentes diétára.
2016. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok lemondani a kedvenc éttermeimről és utazáskor keresgélni az ilyeneket. Külföldön nagyon ritka az ilyen "diétás" étterem.
2016. júl. 26. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!