Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől hizhatnék?

Mitől hizhatnék?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek!:'(171cm vagyok és 46 kilo.Annyi gyógyszert,vitamint ettem és semmi.Már utcára,boltba is kellemetlenül érzem magam hogy olyan vékony vagyok.:(Kérlek értelmes válaszokat.Előre is köszönöm!
2016. aug. 5. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend és súlyzós edzés
2016. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tömegnövelő étrenden belül mit értest?:)
2016. aug. 5. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, férfi, nő?
2016. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

google: tömegövelő étrend

[link]

2016. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm széépen!:)
2016. aug. 5. 20:44
 6/10 anonim válasza:
Nézess teljes vérképet. Lehet pajzsmirigyeddel van gond. Viszont énis hasonló cipőben járok, annyi h 164 magas, 47-48 kiló. Viszont nekem teljesen jó vérkép, sajnos apám családjában mindenki vékony volt, örököltem. Majd írj, h ha nézettél vérképet milyen lett
2016. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már nézettem és minden jo volt.:(
2016. aug. 5. 20:52
 8/10 anonim válasza:
Felmenőid között, aki vékony? Egyébként pont hogyha nem mozogsz olyan sokat én most ezt csinálom kicsit éhesebb is vagyok meg jobban érzem magam, nem annyira zavar h sovány vagyok.
2016. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több evéstől hízhatsz - de mivel elképzelhető, hogy nehezen zsírosodsz, meg különben is, inkább izmot szedj fel. Terhelés, megfelelő pihenés, kalóriatöbblet - ennek hatnia kell. Úgyhogy csatlakozom az első hozzászólóhoz.

De ha ezt nem akarod, tényleg meg kéne próbálnod többet enni, hátha sikerül úgy. Sok ember azért vékony, mert alig eszik. Vagy úgy eszik, mint egy lassabb anyagcseréjű ember, de az övé gyorsabb. Vagy aktívabb. Sok tényező van.

2016. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítetek,nagyon hálás vagyok!!!
2016. aug. 6. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!