Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, ha annyira...

Az normális, ha annyira szeretem az ételízesítőt, hogy képes vagyok csipegetni és enni magában?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2016. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Normális,én meg a citromos teaízesítővel vagyok így :D
2016. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlen, hogy a nátriumglutamát évtizedek óta széles körben elterjedt és a műanyag kajákat is ezzel kezelik. Csak az allergiára ügyelj majd.
2016. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Nézd meg mi van ráírva a hátulja, aztán egyből elmegy az étvágyad.


Alapból se egészséges, nem hogy még simán azt enni.

2016. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak nem nevezném, de kóros szokásnak sem.

Amúgy kinek mi a normális ? Relatív , mint sok minden ebben a világban..

2016. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Alapból hülyeség az ételízesítő, az hogy magában eszed meg beteg dolog, ajánlom hogy szokj le róla. A nátrium glutamát egy mesterséges vacak amire rászoknak az emberek és egy idő után már csak olyan étel fog ízleni amiben az van. Hiába mész ez egy jó éttermbe vagy vidékre nem fog ízleni a kaja ha nincs benne az a vacak.
2016. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem,bár nem csipegetem csakúgy magában.
2016. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Néha megkívánom a sóst és akkor belecsipegetek, ha épp a konyhában teszek-veszek.Persze nem sokat.a leveskockát is megrágcsálom néha.Ez van.
2016. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
a benne lévő nátrium glutamát egy nagyonveszélyes anyag. ízfokozó, úgy működik, hogy hamis infót küld az agyadba, és rávesz arra, hogy egyél még belőle. mivel az ilyen ételekben más hasznos rész nincs (fehérje, vitamin, stb), semmi értelme ezeket enni. ha a só miatt kívánod, azért van, mert kevés igazi sót fogyasztasz, kevés olyat, amiben természetes ásványi anyag van, pld nyers zöldség. inkább ebből egyél sokat.
2016. szept. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem. Spontán ugyan nem csipegetem, de például ha húsleveskockát teszek valamibe, mindig lenyalogatom a papírját, mielőtt kidobnám. A glutamátot is szeretem, tartok itthon, néha teszek az ételekbe. Harmonikus, telt ízt ad az ételeknek. Káros? Meglehet. A fekete bors is az, meg a csípős paprika is, mégis szeretjük, a cukorról ne is beszéljünk. Vagy az ebéd után elfogyasztott pohár borról, korsó sörről.

Kétféle ember van, az egyik szeret jól élni, a másik meg egészségesen. De, ahogy a viccben van, aki nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik, egészségesen táplálkozik, az sokkal tovább él... de minek?

2016. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!