Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerdán készült uncle bens jó...

Szerdán készült uncle bens jó még?

Figyelt kérdés
Persze ezen a héten szerdán készült. :D Hűtőben volt végig, maradt egy kis adag.. Szerintetek jó még? Natúr rizs, meg csirkehús azzal a szósszal.
2016. szept. 9. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A szosz valoszinuleg tulelne mindannyiunkat, de a csirke hussal en nem kockaztatnek, 3 nap utan mar nem szoktam megenni.
2016. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké, mivel csak 2 napos.
2016. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már mindegy, mert Apa még aznap megette :D Abban a tudatban voltam, hogy még maradt. Na köszi a válaszokat. :)
2016. szept. 9. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukad egy hos :D
2016. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Két napig minden kaja kibírja a hűtőben.
2016. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én van, amit harmadnapon még megeszek, alapos ellenőrzés után.Persze csak ha jól működő hűtőben volt.Harmadnapon túl azonban a főtt ételt nem sütit például igen, ha olyan féle, ami jobban eláll.
2016. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom milyen korszakból maradhatott ez de én olyat is hallottam hogy hűtőben minden kaja jó egy hétig :D ha ez manapság túlzás, is, néhány napot, ha szükséges simán kibír
2016. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!