Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ehetnék (főtt ételt) ha...

Mit ehetnék (főtt ételt) ha nem szeretem a húst?

Figyelt kérdés
Sose szerettem,semmilyen kis mennyiségben sem,viszont így elég egyhangú az étkezésem...
2016. szept. 11. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyhangúúúú? Szerezz be magadnak egy vegetáriánus receptkönyvet, millió lehetőség van.


Amik nálunk az elmúlt hetekben voltak pl.:

újhagymás karfiolkrémleves, cukkini parmezános bundában, tejszínes-gombás tészta, céklás-krumplis rakottas zöldfűszeres-tejszínesen, pesztós-mozzaerllás paradicsomkrémleves, zöldséges rizzsel töltött sült paradicsom, spaghetti sült paprikás-paradicsomos, parmezános mártással, zöldséges kuszkusz, vegán burger házi steak burgonyával

2016. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudsz fözni, akkor mennyivel változatosabb az étrended azzal, hogy húst is eszel?


A hús csak egyetlen egy alapanyag, emellett renteteg zöldségféle meg gyümölcs van, amiket millió módon és millió kombinációban lehet elkészíteni.

2016. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nagyon hasznos volt. :)
2016. szept. 11. 13:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem főzni nem tudok,csak ötletem nincs...
2016. szept. 11. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
pestós tészta, spenótos tészta töltött padlizsán, töltött krumpli,lecsós rakott krumpli, lecsós tarhonya, paradicsomleves pirított kenyérkockákkal és parmezánnal, főzelékek omlettel, bundáskenyérrel, tükörtojással, gombapörkölt, tojáspörkölt, kínai pirított tészta szójaszószos sült gombával, fokhagyma, krumpli, zeller, gombakrémlevesek
2016. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem főzni nem tudok,csak ötletem nincs..."


KEress a neten húsmentes recepteket - rengeteg van, válogathasz közülük.

2016. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Krumpli: minimum 2 hétig tudnék mást és mást belőle

rizs: zöldséggel, szójával, fasírozottnak, rakottnak

káposzta: paradicsomos káposzta, rakott káposzta (rizzsel) húsos káposzta szójával

tojás: pörköltnek, rakottnak, hideg salátának majonézzel, tartárrral

túró: túrógombóc, vagy túrós részta, körözött


Bármilyen alapanyagot beírsz a keresőbe, és receptet kérsz belőle, kismilliót fogsz kapni.

2016. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!