Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ciki tejberizst vinni suliba?

Ciki tejberizst vinni suliba?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nem akarom leégetni magam az osztály előtt :D

2016. szept. 19. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Majdnem olyan ciki, mint szendvicset.
2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk még a büfében is árulnak.
2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Tesó, én csirkét vittem valamennyike zöldséggel, azthittem beszól majd mindenki, közbe meg körbe ültek hárman és kérdezgették hogy ez hány gramm meg stb..

habár van különbség a kettő között, szerintem egyáltalán nem ciki, én személy szerint utálom az olyat, aki kicsúfolja a másikat azért, amit eszik.

2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudom ki mit hoz enni, mondjuk nem is figyelem. De én ma natúr joghurtot vittem, külön dobozban hozzá magokat, meg másik dobozban gyümölcsöt, ebédre pedig grillcsirkét és főzeléket..sőt, a tanáriban melegítettem meg:-D senki nem botránkozott meg rajta.
2016. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
A büfébe nálunk majonézes kukorica van....
2016. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúú...

Azt hittem, ilyen nincs :D

Vigyél nyugodtan tejberizst az iskolába, és ne aggodalmaskodj!

Jóvan?:)

2016. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
89%
Miért lenne? Az étel az étel. Engem, mint gyúróst megszóltak a csirke-rizs miatt, de én visszaszóltam, hogy mert a szenvedvics jobb? Egyből elhallgattak. Nem kell másokkal foglalkozni. Mindig azt tedd, ami a legjobb neked.
2016. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem kaviár alatt minden ciki
2016. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én ma loncshúst vittem... :D finom volt
2016. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy ciki kaja. Ha egyszer azt kívánod, szíved joga azt vinni suliba. Nem bírtam sose az olyat, amikor sulis koromban valakit amiatt néztek ki, amit eszik. Ez annyira gyerekes, és éretlen szokás, és a szomorú az, hogy munkahelyeken is van ez a mentalitás néhol.

Én pl. világ életemben vegetáriánus voltam, és sokszor cikiztek miatta gimiben, hogy miket eszem (vagy nem eszem.:D), de ma már egyetemen senkit sem érdekel.

2016. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!