Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha este (18:30 körül) befejezt...

Ha este (18:30 körül) befejeztem az edzést és utána többet ettem a kelleténél (88g szénhidrát) ez tobb kocka sajt, turoval, egy bögre forró csoki,12 db vaníliás karika, fel snickers csoki. Ez perakodhat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat nem jo minosegu ch az biztos de ne furdaljon a lelki ismeret nem mazohistak vagyunk. Am ha a napi ossz kaloriaba belefer akk szinten nem olyan veszes.
2016. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. Egy napi kaja nem fog lerakódni :D

Szerintem az a gond, hogy össze-vissza ettél. Gondolom, éhes voltál. Egy doboz vaníliás karika, forró csoki, több kockasajt, csoki. Ez eléggé zabálásnak tűnik. Inkább ettél volna valami normális kaját.

2016. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazábol a 2. válaszolonak igaza van hogy ossze vissza ettem. Bár meg ehez reggel ettem egy fél pohár naturjoghurtot kulorica pehellyel meg egy nagy bögre capuccinoval aztan tizoraira pedig egy kakaoscsigat es egy kozepes meretu mezes kalacsot..meg igy is bele fer szerintetek?

Meg ha mar 3 napja tobbet ettem este az edzes utan a kelletenel akkor vissza jojet szerintetetek?

2016. szept. 24. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten nem halsz bele a cukorba? Én ennyi édeset nem bírnék enni... De tényleg egésznap nem ettél semmi rendeset, ennél -főleg edzés mellett - jobban oda kéne figyelni az étkezésre.
2016. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát napközben sem volt túl jó az ételválasztás.

Én egyáltalán nem vagyok híve annak, hogy nem lehet péksütit vagy édességet enni. De ha valaki csak ezt eszik, az nem jó. Főleg, hogy ha szeretne is odafigyelni az egészségére vagy a súlyára.

Szóval a többi nap nem ilyen legyen.

Egyél valami normális főtt ételt. Akkor nem leszel ilyen éhes. Egyél változatosan. Hús, zöldség ne csak ritkán legyen :)

2016. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm a tanácsot es a választ :)

Ha ma ettem ebédre 10 db kocka almás sutit az arthat hogy megtartasam a sulyom ha mar tegnap este is ugye megettem ezt a rengeteg edesseget? Kerlek segitsetek...

2016. szept. 24. 12:42
 7/11 A kérdező kommentje:

11 db almás pite kb hány kcal?

Persze na meg megyek futni egy fél orát. Szerinted ettol ragadhatnak fel plussz kilok meg a tegnapi rengeteg edesseg után?

2016. szept. 24. 13:37
 8/11 A kérdező kommentje:
A 11 almas pitét kockára ertettem
2016. szept. 24. 13:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérem valaki válaszoljon..
2016. okt. 19. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te szórakozol.

Dietazol meg edzess elvileg, de állandóan peksutiket meg csokikat eszel.

2017. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!