Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran esztek...

Ti milyen gyakran esztek tésztát, rizst és krumplit?

Figyelt kérdés

Csak mert én úgy érzem, hogy eléggé túlzásba viszem... Kalória szempontjából rendben vagyok, viszont szerintem kb. hetente 4x-5x eszem a felsoroltak közül valamelyiket.

Ti hogy vagytok ezzel? Mivel váltjátok ki? (salátán kívül)



2016. júl. 30. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Heti kb 2x rizst, vagy rizibiziként vagy céklás rizst. Mi helyette párolt zöldséget, sült zöldségeket (pl: hagyma, gomba, cukkini, paradicsom, fokhagyma serpenyőben megsütve) vagy édesburgonyát eszünk. Most példál vacsira pároltam bébirépát, morzsoltam rá feta sajtot, meglocsoltam egy evőkanál balzsamecettel és szórtam rá szezámmagot. Krumplit kb. kéthetente eszünk 1x, azt héjjastól sütőben sütöm egészben.
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*Most például
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és tésztát heti 1x, az is barnarizsből készült. Azt viszont szinte csak házilag készített paradicsomszósszal (passzírozott paradicsom, fokhagyma, olívaolaj, bazsalikom) + tetejére parmezán, esszük.
2016. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Valamelyiket minden nap
2016. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Valamelyiket mindennap, de sok zöldséget is. De hetenként akár többször is köretnek.
2016. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Háááát. :D Tészta heti 1-3 alkalommal van, rizs 2-3 alkalommal, de mellé mindig van zöldség is. Krumpli meg havi 1-2 alkalommal. :) Igaz, mi 160 gramm CH-s étrendet követünk. :)
2016. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A héten volt csirke pöri, ehhez főztem ki tésztát . Maradt másnapra is a pöriből, tarhonyát, rizst is főztem ki mellé. Ma vettünk grill csirkét, krumplit sütöttünk mellé . A hét mindennapján van tészta, rizs, krumpli is . Ha máshoz nem hát a vasárnapi húsleveshez biztos . Mivel váltom ki (?) előfordul, hogy a fentiekből abszolút de nem fogyasztok, ilyenkor készítek magamnak tejberizst, körözöttet, rántott brokkolit, de ettem a héten pl. babfőzeléket is hagymával zsömlével .
2016. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb szinte minden nap :(
2016. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
TEJBEGRÍZT nem tejberizst ***
2016. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 piriiiii ***** válasza:
100%
Krumplit a leggyakrabban, azt kb. heti 3-4 alkalommal, tésztát heti 1 alkalommal, rizst 1-2 alkalommal.
2016. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!