Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészséges étkezés mellett...

Egészséges étkezés mellett lesz ennek így hatása?

Figyelt kérdés
Odafigyelek arra hogy mit eszek. Kevés szénhidrát, sok fehérje,sok zöldség,gyümölcs..Emellett 20-40 perc Rubint Réka torna,20perc hulahop(sporteszköz nem játék, szoval megvan a sulya), napi 500 ugrókötél..Hatásos lesz ez így? vagy még iktassam be az insanity workout-ot is? Köszi a válaszokat.

2013. jan. 7. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire legyen hatásos?, mert azt nem írtad.:)

Szálkásításhoz nem kell sok gyümölcs, sőt! A fruktóz nem tölti az izmokat, ellenben megy a májba és ha az tele van (50g), akkor bizony lerakódhat zsírban. Tehát ne sokat belőle! A többi (sok fehérje, kevés ch) az okés.

A hula-hopp az nem ér semmit, bármilyen súlyú. Nincs helyi zsírégetés, hiába pörgeted magadon, nulla zsírt adsz le vele.

A torna és ugrókötelezés az jó és ha a hula-marhaság helyett betennéd az insanity-t, akkor még jobb lenne.:)

2013. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok és 55 kg, szoval tulajdonképpen felesleg ha jól tudom nincs rajtam , viszont van mit formálni.A cél az egy kis fogyás lenne (3-5kg) , de inkább az alakformáláson van a hangsúly..ezen belül főleg a hason és a belső combon. persze (ahogy te is írtad) tudom hogy nincs helyi zsírégetés, így ha fogynák vagy formálódnák akkor mindenhol meglátszana....az insanityvel az a gond, hogy egyszerűen nem bírom olyan tempóban végigcsinálni mint ahogy a videón, viszont igyekezek, így talán elérek valamit vele :)
2013. jan. 7. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Van azért ellentmondás abban amit írsz, nem is egy, de nem kötözködni akarok, csak segíteni. :)

Szóval az adatok alapján azt írod, hogy nincs rajtad felesleg, de mégis akarsz fogyni.:)

A másik pedig hogy a formálódás az mi? Mert ha izmosodás és zsírleadás egyszerre, akkor felejtsd el:


Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.

2013. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áruld már egy légyszíve, hogy mi az a "formálódás", mert ilyen szó nincs a testedzés SI mértékegységei közt. Zsírból fogyás van, meg izomnövelés (fordítva nem túl szerencsés), ezek közül válassz. A kettő egyszerre nem megy.
2013. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!