Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi az egészséges teafogyas...

Mennyi az egészséges teafogyasztás mennyisége és melyek a legegészségesebb teák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nagyon szeretem a teát, de olvastam sok helyen, hogy a tea mértéktelen fogyasztása "káros" lehet és az sem mindegy milyen teát fogyasztunk!


Milyen tea az egészséges? Kamilla? Gyümölcs? Zöld?

Írjátok meg kérlek a tapasztalataitokat nekem, kinek milyen tea ízlett és hogy vált be!


A tea egészséges fogyasztása milyen időközönként zajlik? Én szinte minden nap viszek teát az iskolába, és csak azt iszom. (Termoszban, hogy mindig meleg legyen, és a megfázós-időszakban is jól jön.)


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!



2016. okt. 3. 22:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja és repcemézzel édesítem, és nem túl édesen iszom, csak éppen, hogy legyen egy kis édeskés íze.
2016. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!