Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc karácsonyi...

Nektek mi a kedvenc karácsonyi süteményetek? Ötleteket keresek, unom a bejglit.

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Francia mákos krémes. [link]
2016. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom megunni. Minden évben csinálunk. És máskor soha sincs.

De persze mindig van mellé más is.

Nekem ezek karácsonyiak: mézeskalács, habcsók, zserbó, gesztenye torta, de bármilyen más torta is ünnepi, amit a család szeret

2016. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az a mákos krémes istenien néz ki, a zserbó is remek ötlet, köszönöm a tippeket :) Van esetleg valami sós amit szerettek? Mi általában pogácsát, sajtos rudat csinálunk, de ezek elég gyakran vannak nálunk.
2016. okt. 31. 19:21
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Sósban a krumplis-sajtos-baconos muffin az egyéb kis sajtos rudacska mellett, édes mindenkor a diós-habos kocka,(vékony piskóta, diókrém, vastag gőzön főtt tojáshab, csokicsurgatás ) Velence szelet (mézes-meggyes-csokis )

De van sok kedvenc süti, még ráérek kivallatni a családot.

2016. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig sütünk karácsonyra házi sajtos tallért. Isteni, főleg sonka darabokkal és füstölt sajttal. Aszalt gyümölcsös kekszet szoktam még, kókuszcsókot, illetve Stolwerk szeletet. Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
2016. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kiflit szoktunk még csinálni, ami favorit a sósak közül. (Bár én a sajtos pogit, sajtos rudat sem tudom megunni.)

[link]

Annyi a különbség, hogy mi sajttal szórjuk meg, nem szezámmaggal.

2016. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

mi sosem sütöttünk bejglit, nálunk mindig tiramisu van, jó sok rummal :D emellett a második/harmadik napon mindig csinálok méteres kalácsot, amíg anyáék alszanak :D

18/F

2016. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Hókifli. Ezen kívül van még mézeskalács,linzer, dió torta, habroló,zserbó,őzgerinc,brownie,csokis narancsos puszedli,gesztenyés csokis alagút,gyümölcskenyér,hólabda,katica tekercs,kekszes őzgerinc,puncskocka,méteres kalács,rumbomba..sorolhatnám míg a világ,s hat nap :)
2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Sósnak.. Chillis cheddar sajtos muffint szoktam készíteni... Ezt lehet nassinak is és a sültek mellé köretnek enni.
2016. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
76%
Mi is hókiflit szoktunk:D
2016. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!