Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Laktóz érzékenynek egészséges...

Laktóz érzékenynek egészséges és gyors reggeli?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása. APrószemű zabot felöntesz annyi vízzel, hogy ellepje és megfőzöd. Fahéjjal, mézzel friss gyümölccsel ízesítheted. Lekvárral is nagyon finom.
2016. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rántotta, tükörtojás, lágytojás. Én zöldséggel eszem, de persze lehet valamilyen gabonával is, a párom rizzsel szokta, néha krumplival.

De van, aki zöldturmixot iszik, ami nekem eléggé karcsú étkezés lenne, csak éhes lennék tőle. Nem tudom, mekkora és milyen típusú reggelire van szükséged.

S a már említett zabkása is népszerű reggeli, sokaknak bejön.

2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


ezt mondod, ugye?

Kipróbálom. Köszi!

Amúgy is akartam venni ilyet.

2016. nov. 1. 13:34
 4/8 A kérdező kommentje:

És a zabkása nem puffaszt?

Valami olyat hallottam, hogy estére érdemes beáztatni és úgy nem fog puffasztani.

Ha reggel főzőm, mindenféle áztatás nélkül, akkor nem fog felfújni?

2016. nov. 1. 13:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Én az a típus vagyok, hogy megeszem egy zsömlét, és mire beérek a munkahelyre, már megint ennék :D
2016. nov. 1. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért leszel tőle gyorsan éhes, mert a fehér-lisztben levő ch gyorsan felszívódó, tehát hirtelen emeli meg a cukorszintet, de rövid ideig hat.


Keresd az alacsony, esetleg közepes Glikémiás Index értékű kajákat, azokkal tovább bírod.


[link]

[link]


Egyébként reggelire ehetsz bundás kenyeret is, vagy valami felvágottat, esetleg meleg szenyót, bármit, amiben nincs tej, és tejtermék!!!

2016. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik instant natur zabkása pl kölln vagy van a müllernek meg a dmnek (müller olcsóbb) is reggeliző kásája instant, én elsőre azt próbálnám sokkal ehetőbb, mint a főzött és felw annyi macera nincs, gyümölcsöt, magvakat vagy amit akarsz lehet rá szórni
2016. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
chia puding szója tejjel, sok gyümölccsel pl. vagy turmixok magtej+bármely gyümi, fincsik. zabot én is szoktam enni házi lekvárral. sósnak meg saját glutén tejmentes kekszet eszek.
2016. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!