Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha reggel többet eszek,...

Ha reggel többet eszek, délután kevésbé leszek éhes?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanúgy éhes leszel délután is.
2016. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez emberfüggő... Nálam attól nagyon függ, mennyit eszek (ebben nincs semmi különös). Bizonyára 4000 kcal reggeli után nem éhezem meg (sosem próbáltam), de amúgy pont hogy ront a reggelizés... Már kicsiként is csak éhessé tett a reggeli, sokkal hamarabb megéheztem, mint nélküle. Ami nekem logikus, elvégre macerálta az inzulinszintemet s arra érzékeny vagyok. Plusz délutáni evő vagyok, nagyon nehéz lenne ezt kikapcsolni, ezért is írtam gigakalóriákat, az talán hatna.

A párom nem ilyen illogikus, neki nagy reggeli kell, akkor sokáig bírja. Délután persze mindenképpen éhes lesz, azért 8-10 óra eltelte megteszi a hatását, elfogy a jóllakáshoz szükséges kalóriamennyiség.


De egy olyan ember, akinek reggel van az egyetlen étkezése s ez jó neki, bizonyára jóllakott egész nap...


Ki kell tapasztalni, kinek mi hat. S persze keveseknek mindegy az alapos jóllakásban, hogy mit esznek.

2016. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Pont forditva. Ehesebb leszel. Minel tobb szenhidratot eszel egyszerre, annal ehesebb leszel, mert a vercukorszint ingadozasa okozza az ehseget...
2016. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról szó se volt, hogy szénhidrátot enne, de az valóban van, akinél problémát okoz. Más pedig bevág egy csomó gyors szénhidrátot és végigdolgozza a munkanapját jóllakottan. Bár nem ez utóbbi a tipikus, logika azért van benne, bevisz egy csomó energiát, amit a test annak ismer fel, ami: energia.
2016. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!