Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy több vizet igyak?

Figyelt kérdés
Eddig napi kb. 2-3 dl vizet ittam, és ez szörnyen kevés. Hogy vegyem rá magam, hogy 2-3 liter lemenjen?
2016. nov. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tölts meg egy üveget vízzel, tedd szem elé + mellé egy poharat. Kezed ügyébe, közel magadhoz tedd, és amikor ránézel, rögtön egy mozdulat, és már le is hajtottál egy-egy pohárkával.
2016. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kijelölsz fix időpontokat, hogy akkor ha törik ha szakad inni fogsz.

Óránként két deci(egy pohár víz) és meg is van.

2016. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál sört, abból 4 korsó meg se kottyan!
2016. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Teljesen ugyan azt tanácsolnám mint az első kommentelö, csak én annyit raknék még hozzá, hogy ízesítsd pl. Csinàlj belőle limonádét vagy szörpöt végülis ugyan úgy víz csak van íze 😀
2016. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húúú, nekem is ez a problémám, nagyon nehezen iszom meg napi több litert, de az lett a vége, hogy a laboreredmények kimutatták, hogy a vese körül nem minden oké, plusz a húgysavszintem is magas, úgyhogy a házi orvosom napi 3 liter vizet rendelt.

Ahogy írták, nincs mese, ha szomjas vagyok, ha nem, mérem, és iszom.

Még annyit, hogy nekem nem ment egyszerre a három liter, kellett fokozat, de most már az egészségem miatt megiszom a napi 3 liter vizet.

2016. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A limonádénál, szörpnél jobb, ha teával töltöd meg az üveget, és persze minimális édesítőszert bele. Síma vízen kívül bármi másnál fennáll a veszélye, hogy az egész vízivás átcsap valami cukrozott, egészségtelen italhoz való káros-kóros ragaszkodásba.
2016. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

A teába nem kell édesítőszer, a rendes leveles teát általában üresen isszák... Nekem a filteresek is mennek úgy.


Én is azt ajánlom, hogy tegyél ki egy üveggel s néha igyál. Inni kell. Nem is értem, miért van ennyire elromolva az emberek szomjúságérzete, az enyém köszöni, megvan, néha túl lelkes is. Plusz egy jó tea vagy vitaminos pezsgőtabletta még nasinak is elmegy :)

2016. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy egészséges nő naponta 8-10 szer ürít vizeletet. Ha megszokod,hogy minden alkalommal,amikor WC - re mész iszol egy pohár vizet,pont megfelelő mennyiséget fogyasztassz.

Tehát a megoldás:) ahányszor pisilni méssz iszol 2,5 vagy 3 dl vizet.

2016. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!