Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magamat hogy...

Hogyan vegyem rá magamat hogy egészséges ételeket egyek?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta undorodok mind a zöldségek, mind a gyümölcsöktől.Semmit nem tudok megenni ami zöldség vagy gyümölcs.Ha valami ilyesmi a számba kerül akkor kiöklendezem, egyszerűen nem tudom lenyelni.Mostanában jobban meglátszik ez rajtam:kifehéredtem nagyon(nem tudom hogy emiatt van-e) és a vérnyomásom is nagyon alacsony.186 Cm vagyok és ha fel nézek az égre akkor elfehéredik minden.Régebben még az almát meg a banánt megettem, de most már azt sem.Ha zöldség van valamilyen ételben amit szeretek(hamburger,levesek). Csak gyorskaját eszek és aggódok az egészségem miatt, főleg hogy asztmás is vagyok és szeptember óta kosarazok és ott is elég sokszor "fehéredik el" minden.Mit tegyek, hogyan tegyem egészségesebbé magam?Esetleg hogyan szerettessem meg magammal a gyümölcsöket és a zöldségeket:

2016. febr. 29. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a mondatot légyszi fejezd be, hogy értsem és tudjak valamit mondani:

"Ha zöldség van valamilyen ételben amit szeretek(hamburger,levesek). "

2016. febr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet egészségesen élni zöldség nélkül, csak nehéz. De a helyedben utánanéznék.

Gyümölcs eleve nem kell. Nincs vele gond, én is szeretem az ízét, de semmi nincs benne, amit ne lehetne simán bevinni másból.


Zöldséget azért sokféleképpen lehet enni. Nem tudom elképzelni, milyen az, ha valaki nem szereti a zöldségeket, mivel én nagyon odavagyok értük, mindent zöldséggel eszem, de ha másban nem vagy nagyon válogatós, akkor azért be lehet őket csempészni ebbe-abba, akár feltűnés nélkül. Vannak egészen jellegtelen zöldségek, de pl. édesek is, amik csodásak sütikbe. Eheted őket rengeteg sajttal, hússal, tojással. Minden zöldséget minden formában utálsz? Mert ez így elég extrém.


De már a gyorskaja evése is elég rossz pont, azon miért nem változtatsz? A hús rizzsel vagy köles tojással nem zöldség vagy gyümölcs...

2016. febr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!