Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Almán kívűl minek van jótékony...

Almán kívűl minek van jótékony hatása?

Figyelt kérdés
Esténlként már csak almát fogok enni mert rengeteg a jótékony hatása, de mit tudnék még enni ami hasonlóan jótékony, hogy ne legyen unalmas?
2010. ápr. 29. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
túró almával+fahéjjal.
2010. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
túró miért lenne jó estére?
2010. ápr. 29. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Az alma pont nem jó estére, mert oltári savat csinál, éjjel visszabüfögöd, és a fogaidnak annyi egy hónap alatt..


Semmilyen zöldség nem jó estére, sem gyümölcs..


Jó pohár kakaó, vagy tejberizs, vagy puding, az való estére persze cukor alig legyen bennük..

2010. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébkén meg du 4 után ne egyél semmi komolyabbat..

Reggel meg már 6 kor falj!!



Minnél többet vagy fent és minnnél kevesebbet alszol vagy fexel annál többet mozogsz, és annál többet égetsz..


Amikor 36 óráztam mint éjjeli őr, akkor kb 10-15 kg lement pedig szinte semmit sem csináltam csak ültem egy bódéban..

2010. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hogyhogy nem ehetek almát? ez hülyeség
2010. ápr. 29. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én 22 éves vagyok és cukorbetegségre hajlamos,ez derült ki egy véreredményem alkalmával,kaptam egy szuper kis kapcsos füzetet,színes képekkel meg leírásokkal mikor mit szabad enni és kérlek szépen én banánt,szőlőt,nemigen ehetek a cukrom miatt. Körtével óvatosan bánok,és igaza van az előző válaszolónak,hogy délig lehet enni gyümölcsöt,ittvan a kis füzetembe,nem mondanék neked butaságot,nem állna szándékomba. De képzeld görögdinnyét és vörösgyümiket lehet enni este is.

2010. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
almát* akart lenni a gyümölcsök helyett elnézést.
2010. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A rohasztott szőlő levének is jótékony hatása van.

Kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság.

2010. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És mi a különbség a gyógyszer meg az orvosság között?


Egyébként tényleg ne egyél savas dolgot este lefekvés előtt. Inkább igyál meg 1 pohár tejet, na az hasznos.

2010. ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már évtizedek óta (52 éves vagyok és kb 10 éves korom óta) minden este megeszek legalább egy almát, soha nem volt gondom még a savammal, nem böfögk töle egyáltalán és a fogaimnak sincs baja (két fogam hiányzik, de csak azért lett kihúzva, mert a többi nem fért el, és 3 tömött - a többi ép!)

Akinek jólesik, az nyugodtan ehet almát, vagy bármi más gyümölcsöt meg zöldségfélét, ettöl nem lesz semmi baja!

2010. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!