Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Lipóti pékség paleo sütijei...

A Lipóti pékség paleo sütijei szerintetek jók?

Figyelt kérdés

A málnás sütire úgy emékszem, az jó volt a lipótinál, de a csokis-áfonyás szerintem elég szörnyű. Az az áfonyalekvár szerű valami a tetején olyan, mint a gumi. A meggyes-kókuszos pite ízre és állagra is borzalmas volt. Mit lehet ezen így elrontani, egyáltalán miből készülhetnek??


Én itthon mindig paleo sütiket készítek magamnak, és ezerszer jobbak. Nem azért, mert ügyes vagyok, csak mert ezek a legegyszerűbben elkészíthető sütik.



2016. dec. 1. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Paleo süti? Az ősember is sütött ilyeneket? Szendy sok embert megtudott bolondítani a hülyeségével.
2016. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez csak egy fantázianév, ne kattogj rajta. Rövidebb, mint ha végig kéne mondani, h cukor-glutén-tej-szója-nemtommimentes diéta.

Am nem ez volt a kérdés, dehát....

2016. dec. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!