Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a Been Boozled Jelly...

Ez a Been Boozled Jelly belly, meg az a harry potteres jelly belly, amelyben gusztustalan és bizarr ízek vannak, tényleg olyan ízűek? Vagy csak rá van mondva?

Figyelt kérdés
kóstolta már valaki,mert így látatlanba nem merek venni

2016. dec. 21. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem, hogy kutyasza*rt meg ilyen baromságokat ettek volna a tervezői.
2016. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Harry pottereset régen ettem, semmi extrém íz nem volt benne, de a normál cukorkáknál azért változatosabb volt.
2016. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Bean Boozledbe van 1-2 tényleg ehetetlen. A barátom a záptojásostól konkrétan rosszul lett, pedig nem ette meg. A hányásos is elég undorítóra sikerült, még talán a kutyakajásat nem ettem meg, a többi nem volt olyan vészes. (Babapopsi-törlő kifejezetten jólesett, a fogkrémes simán mentolos)

Harry Pottereset még nem ettem. De a simában tényleg olyan ízük van, ami rá van írva.

2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Harry Potteres is kb olyan, mint ami rá van írva... én 1-2 darabot ettem mindkettőből, aznap már nem sok ételt kívánt a gyomrom :D A fülzsíros/hányásos/kutyakajás szörnyű. Viszont nekem pl. a fogkrémes meg a borsos kifejezetten tetszett.
2016. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!