Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító amit...

Szerintetek is undorító amit eszek? Anya szerint gusztustalan?

Figyelt kérdés

Csináltunk ma palacsintát.

Én többfélét ettem, de nem ahogy szokásosan ők szokták, hanem:

1: reszeltem le almát, összekevertem egy kis vaníliás cukorral, majd ezt beletöltöttem a palacsintába, szórtam rá fahéjat, feltekertem, végül leöntöttem egy kis csoki szósszal


2: Daráltam diót, összekevertem cukorral, reszelt narancs héjjal. Majd a palacsintát elsőnek vékonyan megkentem egy kis meggy lekvárral, majd erre a mákos töltelék


2014. nov. 12. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Meg csináltam egy olyat, hogy kis vajat, cukrot és kókusz reszeléket összekevertem, ezt beletöltöttem a palacsintába és erre is csokit csepegtettem.


Nekem nagyon ízlett, anyuéknak undorítóan hangzott.

2014. nov. 12. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ide kell fordulni önigazolásért. Ha ízlik, egyed. Nem állítottak meg anyuék se benne. Nyilván nem szó szerint értették az undorítót.
2014. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond:) Jól tetted, hogy ízlésed szerint töltötted meg a palacsintát! Egye mindenki úgy, ahogy neki tetszik!
2014. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sajtos-lekvárost próbáltad már? :)
2014. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon finom lehetett, egyáltalán nem hangzik gusztustalannak. Nehogy már más mondja meg, hogy hogyan edd a palacsintád. :D
2014. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a vajas kenyeret cukrosan eszem..:)

Ha neked ízlik akkor egyed amit szeretsz,

2014. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

21:54


Egészségedre, de engem a hideg is kirázna a cukros vajas kenyértõl.Van aki zsiros kenyeret eszik cukorral.

2014. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jól hangzik finom lehetett
2014. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésről nem vitatkozunk, szerintem teljesen rendben vannak a kombinációid (én cifrábbakat szoktam enni :)), anyukáddal meg úgysem tudod megértetni, ha egyszer mindent "undorítónak" talál, amit ő személy szerint nem szeret, vagy csak nem mer megkóstolni.
2014. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyádék hogy ették?

Mi szoktunk enni sonkás-sajtos-tejfölöst, pörköltest, csokis-meggylekvárost, szerényebb időben meggylekvárost kakaóval megszórva, spenótos-sajtkrémest, káposztást, sonkás- tartármártásost, "pizzásat",

2014. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!