Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kínai kaja tényleg gáz?...

A kínai kaja tényleg gáz? Tényleg tesznek bele kutya húst is meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
Csak mert én nagyon szeretem, szívesen eszek ott, és nekem egészségesebb csirkánek tűnik mint mondjuk a mekis mcchicken.Ja és kedvesek, jók az adagok is.
2010. máj. 3. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el minden baromságot.
2010. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem gaz. akarmit raknak bele, legyen az kutya/macska

- hiba vagyok allatbarat- nekem izlik.

akarmibol is keszul, egeszsegesebb, mint a meki. tudtad, hogy a sajtburgerben levo hagyma is porbol keszul, azert olyan szabalyos negyzet alaku?(:

2010. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne kutyahús.:)Ne hidd el!
2010. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan kínai étel,amiben kutyahús is van,az itt nálunk Magyarországon különlegességnek számít (ha egyáltalán kapható itt) és bizonyára rendkívül drága,úgy értem,biztosan az árból is lehetne következtetni,hogy nem egy nálunk viszonylag hétköznapinak számító ételről van szó .Tehát szerintem nem kell tartanod attól,hogy véletlenül kutyahusival kínálnak.
2010. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nincs benne.

Szerintem az ilyen éttermeknek/étkezdéknek is tudni kell igazolni a hús eredetét. Ha ellenőrizetlen ételt főznek meg, be is csukathatják a boltot, az meg mégsem szeretnék.

2010. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tuti nincs benne kutyahús.meg azt csak észrevennéd,hogy más az íze,kinézete,nem?
2010. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is ezekre gondolta,és ezentúl is inkább kínai mint meki:)
2010. máj. 4. 09:44
 8/10 anonim válasza:
Persze van benne nyers kutya,macska,béka,csiga simán ledarálják öket és beleraklyák az egészet!!!:D
2010. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van benne ló is meg malac segg :D
2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy van benne kutyahús is,de az biztos,hogy nem gáz.Inkább szilárd vagy folyékony halmazállapotú étel lehet.Gáz biztos nem,még akkor sem,ha kínai.
2010. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!