Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SZÉP kártyát Budapesten...

SZÉP kártyát Budapesten kimondottan élelmiszerre lehet-e költeni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy mondjuk tejet,kenyeret ilyesmit lehet e rajta venni.... és ha igen akkor hol? Feleslegesnek érzem,hogy a mekiben vagy drága éttermekben szórjam el! Vendéglátás al számla van beállítva.......

Előre is köszönöm :)



2017. jan. 5. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Amennyire tudom, nem. Viszont, bár nem konkrétan a kérdésre válasz, a szüleim sem akarják "elszórni", nekik azt tanácsoltam, menjenek belőle strandra, azt mindegyik alszámlával lehet, és strandra azért a többség el-elmegy. Azóta elmennek néha egy-egy drágabb gyógyfürdőbe is, amire korábban sajnálták a pénzt.
2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, mert a hazai turizmust, vendéglátást hivatott erősíteni. Amire te szeretnéd használni, arra az Erzsébet utalvány van, de annak idén nem túl jó az adózása és nem éri meg azt adni.
2017. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan hentesüzletekben nézz körül, ahol árulnak sült kolbászt, hurkát, ilyesmit is...

Békéscsabán három olyan húsboltról is tudok, ahol elfogadják, és bármit lehet rajta vásárolni.

Biztos van Budapesten is. Én első körben a vásárcsarnokokban néznék körbe.

2017. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konditeremben is elfogadják.
2017. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!