Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti igénybe vennétek ezt az...

Ti igénybe vennétek ezt az egész országban egyedi szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára elindítok egy innovatív szolgáltatást az országban és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Biztos volt már veletek is olyan, hogy valamilyen okból nem volt időtök kaját csinálni vagy csak éppen nem olyan helyen voltatok. Mit szólnátok ahoz, hogyha csak egy telefon lenne és bárhonnan bármilyen kaját kihoznának neked nagyon olcsón? (bárhonnan... étterem, kfc, meki, supermárket, a sarki lángosos)

Gondolok itt arra mint pl:

Reggel csak egy telefon és a kedvenc pékségedből már hozzák is házhoz a kedvenc péksüteményedet ( akár telefonon keresztül megkérdezheted a választékot és értesítést kaphatsz ha valami ujdonság van vagy valami akciós)

vagy a kedvenc éttermedből vagy gyors éttermedből az ebédedet, vacsorádat ( ahol egyébkén nem lenne kiszállítás de így meg sem kell mozdulnod! pl egy jó kis mekis burgerra vársz ) lassan ér ki a pizza? egy telefon és fele annyi időt sem kell várnod..

éhes vagy a koliban? küldj el minket egy szupermárketbe egy kis kolis kajáért ( akár egy zsemlét májkrémmel is kihozunk neked)

Aztiszem ennyiből már érthető a szolgáltatás lényege..

ha létezne te igénybe vennéd? ( fizetni csak azután kell hogy a kezedben van a rendelt étel)

Te mivel egészítenéd ezt ki?



2017. jan. 7. 20:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ fpleg az utolsó kifejtetett elgondolkodtató
2017. jan. 7. 20:46
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Én élnék vele még akkor is ha felár van.

Elmondom miért. Falun lakom ahol van összesen egy étterem a környéken, finom meg minden de csak pizzájuk van, 10km-re van a város de 1-2 étterem szállít csak hozzánk, az egyik a Don Pepe ami alapból drága de még rá is számolnak egy ezrest.

A legtöbb étterem nemes egyszerűséggel nem vállal szállítást, jogsim meg nincs és egy hambiért nem fogok buszozni mivel az egy több órás kör a menetrendnek hála.

Szóval ha lenne egy szolgáltatás hogy én felhívlak hogy az XY étteremből hozz légyszi 2 gyros tálat meg mondjuk a Mekiből 3 sajtburgert az nekem rohadt jó mert egyébként én nem tudom csak úgy házhoz rendelni tetszőleges étterem kajáját.

2017. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Még akkor is jó ha mondjuk egy ezres a szállítás, az egy kis belvárosban bojongással kb a benzin költsége ha kocsival mennék de így ugyanannyiért otthon ülök a seggemen és házhoz jön a kaja :D
2017. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlo mar van itt a fovarosban. Bar kicsiz modositottan: van egy ceg, ami kiviszi az etelt olyan helyrol, ahol nincs kulon futarfiu. De itt az etterem szol a futarcegnek, es nem pedig a futartol kerik, mint a te esetedben.
2017. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
A gyógyszervásárlást is írd hozzá, éjjel, egyedül v kocsi nélkül elég nehéz tud lenni (bár a taxisok el szokták vállalni).
2017. jan. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
nem mert 10 perc sétával van egy spár ,2-3 percre meg egy kisbolt.nem éri meg,nagy boltok mint tesco,rossman prima van házhozszálitása legtöbb pizzázonak éteremnek van futárszolgálata .
2017. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Most nem értem miért kellett lepontozni a válaszom. Zavar valakit hogy nekem jó lenne ez? Vagy nem a kérdésre válaszoltam azzal hogy elmondtam igénybe venném és miért?
2017. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Úgy látom leginkább fővárosiak írnak. Tök alapnak veszik, hogy a tescoból van házhoz szállítás. Csaképpen Bp.-n kívül máshol nincs. Legalábbis nálunk nincs.

Tehát én igénybe venném. Nagybevásárlás esetén jól jönne, hogy nem kellene buszon cipekedni szatyrokkal meg miegyebekkel.

Ezen kívül vannak mozgássérültek, látássérültek, akiknek gondolom szintén jól jönne ha ilyen formán meg tudnák oldani a bevásárlást. Egy segítőszolgálattal sem olcsóbb szerintem. Veled legalább nem lennének időhöz kötve.

Kérdező, szerintem ne csak az itteni válaszokra alapozz. Ha valóban országos szolgáltatásnak tervezed, nem csak Pesten, akkor szerintem pl. az előző gondolatom alapján, talán megkereshetnéd a különböző szervezeteket is, mozgássérült, látássérült azok kiküldhetnének köremailt felmérés céljából a tagoknak. Akkor vannak még az idősek is, akik nehezen vásárolnak. Ugye ahogy egyik előző válaszoló írta, vannak a vidéken élők, ahol nincsenek multik. Akkor vannak átmenetileg "lerokkant" emberek. LÁbtörés, kartörés...nekik is jól jönne tuti. A mekis házhoz szállítás is csábító. Egy 3-4 fős társaság esetén már megérné.

...

2017. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

Elképesztő mennyire nincs üzleti érzéketek.

Országos szintű szolgáltatás??

Vicc. :D

2017. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkit felpontoztam!:)
2017. jan. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!