Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Edzés után szoktam egy pohár...

Edzés után szoktam egy pohár szójatejet inni, kicsit sokat vettem, ha iszok reggelente egy pohárral, azt "szeretni fogja" a szervezetem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 19:28
 1/4 anonim válasza:
45%
Nem lesz tőle semmi bajod.
2015. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es itt genmanipulaljak a szojat ugyhogy messzire elkerulom mint a merget. Raadasul en no vagyok es nagyon sok helyen olvastam hogy a szojaban levo isoflavonoidok az esztrogen hormont mimikaljak ami szinten karos.
2015. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz0627 válasza:
Koszi skacok :) megfogadom. Mindenkinek koszonom :) megprobalok valogatva enni, kideriteni,hogy hogy lenne jo. Megprobalom a feherjet is :) valami ilyesmire gondoltam en is
2016. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz0627 válasza:
Bocsi, ezt a valaszt a sajatomhoz akartam irni :D csak veletlen vissza lapoztam es nemfigyeltem(telo vok)
2016. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!