Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Amerikában van keletje az...

Amerikában van keletje az olcsó kólautánzatoknak, létezik-e ott ez, vagy jobban hódít a két vezető Coca és Pespsi?

Figyelt kérdés
konkrétan azokra értem amiket itthon "cola ízű szénsavas üdítőitalként" adnak el sok kicsi márka mind a sajátját. ez kinn is megvan ugyanígy vagy nem nagyon adja lejjebb az alsó réteg sem a pepsitől, cocától ha kólázni akar?
2017. jan. 28. 19:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenhol van olcsó kólautánzat. Attól még hogy a filmekben azt látod hogy pepsit meg coca-t isznak nem csak az létezik ott. Amúgy meg a Dr.Pepper nevű itóka szerintem ami még el van terjed e.
2017. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Walmart-nak meg Kmart-nak vannak ilyen saját márkás termékei, elképesztő árakon. Azért ilyen elhízott a társadalom ott mert hihetetlenül olcsó a szemét kaja.
2017. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak hát és veszik is ráadásul. És jól írta az előző, elképesztően olcsón, erre még rászámolhatod, hogy valamivel jobban is keresnek átlagban.

Furcsa egy szervezete van azért nekik, elképesztő mi szart, meg ráadásul mennyit meg képesek belőle enni, mintha egy másik bolygóról jöttek volna. Persze nem mindenki, de egy jó átlag nyomja ezerrel. Nem mintha itthon nem így lenne amúgy...

2017. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van jópár.

Viszont az eredeti se valami drága, emlékszem otthon 160forint körül volt 1db 0.33-as dobozos kóla.

Itt 12-es kartonba lehet kapni ami jelenleg $3.50, átszámítva darabja 80 forint körűl van, ami azért durva, az utánzatok meg kb ennek a felébe kerülnek.


Narancsból felesleges Fantát venni mert pl a Sunkist utánzatnak is hasonló íze van, viszont a kóláknál érezni a különbséget az eredeti és utánzatok között így Én abból csak eredetit veszek.

2017. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A 99 centes boltban egy egesz sor tele van csak szines/szensavas uccsikkel mindenfele lehetetlen markak/nevek, amiket sose hallottal, az emberek meg isszak mint a vizet :(
2017. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy átlagember ha meglátná az üdítőfelhozatalt ami ott van sok boltban, seggre ülne. Mikor először megláttam nagyjából így reagáltam én is.
2017. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne kanyarodjunk már el direkt nem üdítőket írtam hanem kifejezetten csak kólát
2017. jan. 31. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj de szorszalhasogato tettszik lenni


igen van, kepzeld el nagyon sokfele

van amire csak azt irjak, hogy cola van amire K-val irjal hogy kola... ha egyszer erre jarsz szivesen elviszlek egy 99centes boltba es ott tutti talalsz legalabb 2-3 fele "COLA"-t, ami se nem Pepsi se nem Coca marka lesz.


Igy jo?

2017. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó:)
2017. jan. 31. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!