Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc ételetek?...

Nektek mi a kedvenc ételetek? Mindenkit felpontozok.

Figyelt kérdés

Nekem a babgulyás,sültkrumpli,marhapörkölt és a joghurtos lilakáposzta saláta.

22 L vagyok, kort és nemet is írhattok.



2017. febr. 16. 16:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

krumplis tészta

bolognai spagetti

töltött káposzta, rakott káposzta, székelykáposzta kerek káposzta, egyenes káposzta, meg minden ami káposzta. csak aztán találjam meg a gázmaszkot

2017. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

27/L


Most keztem el tudatosan étkezni és csomó új dolgot kipróbáltam. Most ami favorit az a parmezános sült édesburgonya, a metélőhagymás mártogatós és a bulgur saláta

2017. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Bolognai <3

Hawai pizza sonka nélkül

Húsleves

Minden pogácsa

Minden rakott étel

2017. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Nekem a krumplipüré, a rántott ételek közül szinte bármi, amerikai káposztasali és a cézár sali 17/l
2017. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

gomba, bármilyen formában. Rántott, pörkölt, pirított, leves, mindegy :)

Ezen kívül a tarhonyás hús, tojásos nokedli salátával, túrótorta. Ezek jutnak hirtelen eszembe, de sok minden más is van, amit nagyon szeretek :)

2017. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Kacsa és libamáj kb bármilyen formában, grillezve vagy épp terrine-ként; Budapest bélszín, szarvasgerinc, branzino, rákok, kacsamell, gnocchi rengeteg féle feltéttel, canneloni spenóttal és ricottával, olaszos töltött tészták, főleg ha van rajtuk valami tejszínes szósz, velős pirítós, borjú bríz, szalontüdő zsemlegombóccal, pho leves, ramen, juicy lucy burgerek ésatöbbi, imádok jól és változatosan enni.
2017. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Salatakat szeretem es a zoldseget
2017. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Nitrogenperoxid válasza:
100%

Juhtúrós sztrapacska jó sok szalonnával, brokkolikrémleves, lasagne, halászlé :)

13/F

2017. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagymás Cigánypecsenye sült szalonnával és sült krumplival. Hagymás rostélyos, Kijevi, Cordon Bleu, palacsinta, halászlé, fokhagymakrémleves, madártej, rántott velő, velős pirítós, gyümölcsleves, nyárson sült szalonna, sajtburger, Big Mac, Whopper, gyros, kebap, baklava, fagyi, jégkrém.


És még sorolhatnám napestig! :) :D

2017. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

gyömölcsök és hüvelyesek!

bab, borsó, banán, szilva, csonthéjasok, mandula, mogyi estb.

vega vagyok és no grain.


35f

2017. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!