Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írjatok tapasztalatokat a...

Írjatok tapasztalatokat a vákuumos ételtartó dobozokról?! (Vákuum edény és pumpa. ) Ezek tényleg vákuumosak? Fontos!

Figyelt kérdés

Egy gyógykészítményhez kellene nekem a vákuumos környezet.

A lakásunk levegőének nagyon magas a páratartalma, de azt a bizonyos készítményt páramentes helyen kell tartani.


(1 doboznyi már tönkrement, mert magába szívott nedvességet.)


Emiatt gondoltam, hogy beszerznék egy olyan vákuumos tartódobozt és abban tartanám kapszulát - ha jókat tapasztaltatok!


Írjatok! Köszi!!!



2017. febr. 20. 12:03
 1/5 anonim válasza:

Szia !

Vákuum tárolókat több cég is gyárt ill. forgalmaz. Általában jól működnek, mert ez nem egy nagy műszaki kihívás. Jól gondolkodz, hiszen az ételeket is két dolog szokta gyorsan tönkre tenni: az egyik a levegő öxigéntartalma , a másik a páratartalom. Általában a pumpát viszonylag olcsón adják, de a hasznot behajtkják az edényen. Viszont van egy olyan cég, ami árul ilyen kézi vákuumcsomagolókat, amivel befőttel üvegeket lehet vákuumozni. Ez jó, mert te választhatod meg az edény méretét és persze fillérekbe kerül. Azt hiszem AirZ márkájú, keress rá a neten.


Üdv. var

2017. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy írtál! Kerestem azt a márkát, amit írtál, de nem találtam. :(
2017. ápr. 4. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, megvan. Bambáztam az előbb. ;-)
2017. ápr. 4. 15:09
 4/5 anonim válasza:

[link]


itt találod meg.

2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele kell tenni szilikonos macskaalmot és egy porszívót rácuppantani.
2022. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!